شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
اخذ الکترونیکی عوارض آزادراهی از ابتدای تابستان امسال PDF چاپ نامه الکترونیک

سرپرست مرکز حقوقی امور مجامع و نظارت بر قراردادهای وزارت راه و شهرسازی بر اجرایی شدن اخذ الکترونیکی عوارض در آزادراه‌ها از ابتدای تابستان سال جاری تایید کرد و گفت: کاهش زمان سفر، کاهش مصرف سوخت، صرفه‌جویی در استهلاک خودرو از مزایای الکترونیکی شدن عوارض آزادراهی است.

به گزارش تین نیوز  از وزارت راه و شهرسازی، جلسه مجمع عمومی رسیدگی به گزارش حسابرسی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و نقل کشور با حضور «مهدی نورایی» نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در مجمع عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و خادمی مدیر عامل و و اعضای هیأت مدیره و نمایندگان اعضای مجمع عمومی شرکت برگزار شد.

منبع : تین نیوز

 

 
درخواست رفع مشکل قطعی مداوم سیستم ها در اسکله شهید رجایی PDF چاپ نامه الکترونیک

رانندگان و کامیوندارانی که به اسکله شهید رجایی بندرعباس تردد می کنند از مشکلات عدیده ای رنج می برند که از جمله آنها قطعی مداوم سیستم باسکول  و خروجی این اسکله است.

این مشکل موجب معطلی شدید که گاهی به چند روز هم می رسد و همچنین ایجاد صف های بسیار طولانی برای رانندگان و کامیوندارانی می شود که اغلب برای حمل کالاهای اساسی و تامین مایحتاج مردم  به بندر شهید رجایی مراجعه می کنند.

این مشکل چنان عرصه را بر رانندگان تنگ کرده که به طور مداوم انتقاداتی در این زمینه در شبکه های اجتماعی مطرح کرده و معتقدند یکی از اولویت هایی که باید مورد توجه مسئولان مرتبط قرار گیرد رفع هرچه سریع تر مشکل اسکله قطعی مداوم سیستم باسکول و خروجی است.به گفته رانندگان و کامیونداران، روشی که در حال حاضر در هنگام خروج کامیون ها اعمال می شود،  قدیمی بوده و دیگر پاسخگوی حجم زیاد کامیون هایی که به این بندر تردد می کنند، نیست و نیاز به بروزرسانی دارد.

منبع:تین نیوز

 
بارش برف و باران در جاده‌های ۱۷ استان کشور PDF چاپ نامه الکترونیک

مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارش برف و باران در جاده‌های ۱۷ استان کشور خبر داد

ادامه مطلب...
 


صفحه 1 از 332

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده