شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
افتتاح آزادراه حرم تا حرم در خرداد92 PDF چاپ نامه الکترونیک

افتتاح آزادراه حرم تا حرم در خرداد92 تین نیوز | مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از پایان ساخت 150 کیلومتر از آزادراه حرم تا حرم در خرداد 92 خبر داد.
احمد صادقی - معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: تاکنون عملیات ساخت 55 درصد از 150 کیلومتر آزادراه قم خراسان رضوی (حرم تا حرم) انجام شده است. وی گفت: برآورد هزینه این بخش از پروژه حرم تا حرم 300 میلیارد تومان بود که در حال حاضر چهار - پنج اکیپ راه‌سازی به صورت جدی در این پروژه فعالیت می‌کنند.

ادامه مطلب...
 
◄چگونه سفر نوروزی ایمن‌تری در جاده‌ها داشته باشیم PDF چاپ نامه الکترونیک

◄چگونه سفر نوروزی ایمن‌تری در جاده‌ها داشته باشیم تین نیوز | تنها چند روز دیگر موج سفرهای نوروزی در جاده‌های کشورمان آغاز می شود. توجه به برخی نکات ریز و گاه کم اهمیت که این مطلب به آنها می پردازد، افزایش ایمنی و آرامش خاطر را برای مسافران به دنبال خواهد داشت.

به گزارش تین نیوز، پزشکان و کارشناسان، سوانح رانندگی و تصادفات را دومین عامل مرگ ایرانیان، پس از بیماریهای قلبی اعلام کرده اند، چنانکه چندی پیش از سوی مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت اعلام شد، روزانه بیش از 60 نفر در جاده های کشورمان کشته می شوند.

ادامه مطلب...
 
کاهش اعتبار پیش‌بینی شده برای برقی کردن راه آهن تهران-مشهد PDF چاپ نامه الکترونیک

تین نیوز | اعتبار پیش بینی شده برای اجرای پروژه برقی کردن تهران-مشهد در لایحه بودجه سال آینده به بیش از نصف کاهش یافته است.
در لایحه بودجه سال آینده برای پروژه برقی کردن راه آهن تهران-مشهد به طول 975 کیلومتر اعتباری معادل 20 هزار میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
این در حالی است که این اعتبار نسبت به اعتبار ابلاغ شده در سال جاری به بیش از نصف کاهش یافته است.
بر اساس این گزارش 9 سال از مطرح شدن این پروژه و حدود 5 سال از آغاز آن می گذرد و طبق پیش‌بینی های صورت گرفته باید در سال 94 به پایان برسد.
درحال حاضر شرکت خاتم الاوصیا وابسته به وزارت دفاع اجرای این پروژه را بر عهده دارد و طبق برآورد صورت گرفته هزینه ای بالغ بر چهار هزار و یکصد میلیون دلار برای اجرای این طرح پیش بینی شده است.
در پی اجرای این پروژه، سرعت اولیه قطار برقی تهران-مشهد به 160 کیلومتر در ساعت و سپس به 200 کیلومتر در ساعت می‌رسد و زمان مسافرت به مشهد شش ساعت کاهش می‌یابد.

 


صفحه 311 از 325

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده