شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
چهار هزار و 859 فوتی، آمار تلفات جاده ای در 4 ماهه نخست سال جاری PDF چاپ نامه الکترونیک

 

 

 

بر اساس آماری که از سوی سازمان پزشکی قانونی کشور منتشر شده است در چهار ماهه نخست سال جاری آمار تلفات حوادث رانندگی 16.7 درصد کاهش یافته است.

ادامه مطلب...
 
ملاک عمل تعیین ظرفیت مجاز برای بارگیری کامیون‌ها چیست؟ PDF چاپ نامه الکترونیک

رئیس هیئت مدیره انجمن کارگری رانندگان یخچالدار خراسان رضوی در خصوص میزان ظرفیت بارگیری کامیون‌ها گفت:

 

ادامه مطلب...
 
درج نشانی‌ اشتباه در برخی بارنامه‌ها برای فرار از پرداخت مالیات PDF چاپ نامه الکترونیک 

 

 

یک فعال حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان از درج نشانی‌ اشتباه در برخی بارنامه‌ها برای فرار از پرداخت مالیات خبر داد.

به گزارش تین نیوز، سید فخرالدین شریعتی این مطلب را در شبکه‌های اجتماعی بیان کرد و در توضیح این امر گفت: بارها از طرف مسئولان اقتصادی کشور عنوان شده که سالیانه چقدر فرار مالیاتی در کشور رخ می‌دهد اما این فرار مالیاتی از سوی چه کسانی انجام می‌شود؟

وی عنوان کرد: قشر زحمت‌کش جامعه مانند کارگران، کارمندان و حقوق بگیران که قبل از آن که حقوق خود را دریافت کنند از آنان مالیات کسر می‌شود، رانندگان هم وقتی بارنامه می‌گیرند قبل از دریافت هرگونه پولی، مالیات ارزش افزوده را پرداخت می‌کنند و سالیانه هم مالیات خودرو را هم می‌پردازند.

وی افزود: یک مورد از فرار مالیاتی از طریق نشانی‌های خلافی است که در بارنامه‌ها قید می‌شود، تاجرانی که با ماهیانه صدها میلیون تومان معامله و تجارت با این نشانی‌های خلاف از دادن مالیات فرار می‌کنند که این مشکل باید از طرف وزارت اقتصاد و دارایی پیگیری شود.

به گزارش تین نیوز، شریعتی در شرح چگونگی انجام این کار گفت: راننده بار را با یک آدرس اشتباه به مقصد می‌رساند سپس با یک شماره تلفن به آدرس واقعی هدایت می‌شود و حتی صاحب کالا حاضر نیست بارنامه را مهر و رسید کند.

این راننده کامیون در مورد مشکلاتی که این اقدام برای رانندگان و صاحبان نشانی‌ها ایجاد می‌کند، عنوان کرد: خدا نکند که فروشنده و خریدار دچار اختلاف شوند آن‌وقت در یک طرف راننده می‌ماند و خسارتی چند صد میلیونی و طرف دیگر هموطنان مظلومی که آدرس‌شان در بارنامه‌ها قید شده و بدون آن‌که اطلاعی از بار و کالا داشته باشند دچار دردسر اداره‌های مالیاتی کشور شده و آن طرف هم تجاری که مالیاتی پرداخت نکرده ولی در قیمت کالا هزینه مالیات را منظور  و از مردم دریافت می‌کنند.

 

منبع:  تین نیوز

 


صفحه 4 از 330

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده