شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
نحوه تحویل کالا به راننده ازجانب صاحبان کالا PDF چاپ نامه الکترونیک

صاحبان کالا میبایست کالای خود را در بسته بندی مناسب و با تضمین امنیت در طول مسیر تحویل راننده نمایند تا در طول مسیر از خسارات احتمالی جلوگیری گردد.

 

ادامه مطلب...
 
قرارداد حمل و نقل و مسئوليت متصديان حمل کالا PDF چاپ نامه الکترونیک

يکي از عمليات تجاري که در قوانين تجاري از آن ياد شده قرارداد حمل و نقل است. در اين جا به بررسي اين قرارداد و مسئوليت مدني و کيفري متصديان حمل و نقل، حقوق و وظايف ارسال کنندگان کالا مي پردازيم. قبل از هر چيز بايد توجه داشت که قرارداد حمل و نقل تابع مقررات عقد وکالت است و متصدي حمل و نقل کالا مانند وکيل، امين محسوب مي شود و هم چنين ارسال کننده کالا موظف است در قرارداد حمل و نقل به نشاني صحيح گيرنده کالا، محل تحويل کالا، تعداد و ميزان کالا و محتواي بسته بندي ها، مدتي که کالا بايد در آن مدت تحويل داده شود، مسيري را که کالا در آن حمل مي شود و تعيين قيمت اشياي گران بها توجه کند.

ادامه مطلب...
 
مقررات ایمنی رفت و آمد وسایل ترابری در راهها PDF چاپ نامه الکترونیک

کلیـــــات:

_ رانندگان وسایل ترابری اعم از باری یا مسافری باید اسناد و مدارک زیر را همیشه به همراه داشته باشند و عندالمطالبه به ماموران پلیس راه و مسئولان دیگر ارائه دهند .

 

ادامه مطلب...
 
آیین نامه نحوه تکمیل بارنامه توسط شرکتها و موسسات حمل و نقل PDF چاپ نامه الکترونیک

بخش اول: مشخصات

1- انواع بارنامه

1-1- بارنامه عمومی: در ماده 2 قانون الزام شرکتها و موسسات ترابری جاده ای در استفاده از صورت وضعیت مسافری و بارنامه تعریف شده و طرح ان به صورت عمده بار و خرده بار میباشد.

2-1- بارنامه اختصاصی : براساس ماده 5 قانون فوق الاشاره مجوز چاپ آن توسط توسط سازمان حمل ونقل و پایانه های کشور صادر میگردد.

تبصره:

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران بر اساس ماده 5 قانون مذکور مجوز چاپ بارنامه اختصاصی دریافت نموده است.

 

ادامه مطلب...
 
مقررات ایمنی و رفت و آمد رانندگان شرکتها و موسسات حمل ونقل PDF چاپ نامه الکترونیک

رانندگانی که در سطح حمل ونقل کالا مشغول به فعالیت میباشند جهت اخذ مجوز برای رانندگی میبایبست مراحل ذیل را گذرانده باشند که مختصرا به آن اشاره میگردد.

1- راننده : کلیه اشخاصی که مطابق آنین نامه راهنمائی و رانندگی مجاز به رانندگی با وسیله نقلیه عمومی باری و مسافری میباشند.

2- دفترچه کار( برگ فعالیت): دفترچه یا برگه ای که مطابق ضوابط مندرج در این دستورالعمل به عنوان مجوز فعالیت رانندگان در بخش حمل و نقل عمومی بین شهری صادر گردیده و به منزله شناسنامه فعالیت راننده میباشد. این دفترچه یا برگه ممکن است به صورت الکترونیکی باشد و در هر صورت در این دستورالعمل از آن به عنوان (دفترچه کار) نام برده میشود.

3- فرم شناسائی رانندگان: فرمی است خاص درج خلاصه اطلاعات مربوط به رانندگان ( مندرج در بند 1 در بخش حمل ونقل عمومی بین شهری.

 

ادامه مطلب...
 
آئین نامه حمل ونقل مواد خطرناک PDF چاپ نامه الکترونیک

-مواد خطرناک موضوع بحث عبارتند از : مواد منفجره ، آتشزا ، سمی ، سوزان ( اسیدها و مواد مشابه ) ، گازهای قابل اشتعال ( به صورت گاز یا مایع ) ، مواد رادیواکتیویته و به طور کلی موادی که ذاتا خطرزا باشند.

- حمل مواد خطرناک در وسایل ترابری عمومی در صورتی مجاز خواهد بود که شرایط ایمنی در وسایل مذکور رعایت شده باشد و یا محموله در وسیله دربست حمل گردد.

 

ادامه مطلب...
 


صفحه 2 از 3

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده