شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
اهتمام جدی برای توسعه زیرساخت های حمل و نقل در منطقه آزاد ماكو PDF چاپ نامه الکترونیک

اهتمام جدی برای توسعه زیرساخت های حمل و نقل در منطقه آزاد ماكو تین نیوز |  تكمیل فرودگاه ماكو و آزادراه بازرگان- تبریز از مهمترین طرح های توسعه زیرساخت های حمل و نقل در منطقه آزاد ماكو است.


به گزارش تین نیوز از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، مدیركل راه و شهرسازی استان در بازید از طرح تكمیل فرودگاه ماكو گفت: تلاش می كنیم طرح های تكمیل فرودگاه ماكو و آزادراه بازرگان- تبریز هر چه سریعتر و با بهره گیری از توانمندی های بخش خصوصی به اتمام برسد.

خلیل محبت خواه بر فراهم كردن زیرساخت های حملی و نقلی استاندارد با قابلیت بهره برداری سریع، ایمن و ارزان در منطقه آزاد ماكو تاكید كرد و افزود: با توجه به اینكه این منطقه از قابلیت خوبی برای توسعه صنعت گردشگری برخوردار است بنابراین گسترش راههای ارتباطی استاندارد از نیازهای مهم منطقه آزاد ماكو به شمار می رود.

فعالیت رسمی سازمان منطقه آزاد ماكو بر اساس تصویب اساسنامه از سال 90 آغاز شده و منطقه آزاد ماكو به عنوان هفتمین منطقه آزاد كشور دارای ویژگی هایی چون شاهراه ایرانی به اروپا، هم مرزی با كشورهای تركیه، نخجوان و تا حدودی ارمنستان است.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار