شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
3200 کیلومتر آزادراه در حال ساخت است PDF چاپ نامه الکترونیک

تین نیوز | وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که دولت اقدامات بزرگی در بخش ریلی و جاده‌ای در دست دارد اعلامر کرد: پروژه‌های در دست اجرا شامل 3200 کیلومتر آزادراه است.
علی نیکزاد در مراسم افتتاح فاز اول آزادراه شهید همت به کرج و طرح افزایش ظرفیت باند شمالی آزادراه تهران – کرج با بیان این‌که متوسط افتتاح در دولت‌های گذشته 300 کیلومتر در سال بوده است گفت:‌ پل زال اندیمشک،‌ ساوه – همدان،‌ حرم تا حرم، زنجان - تبریز، تبریز - ارومیه، کنارگذر شرقی و غربی اصفهان و اصفهان به شیراز پروژه‌های در دست اجرا هستند.


نیکزاد از افتتاح آزادراه کنارگذر 72.2 کیلومتری مشهد و آزادراه ساوه - همدان به عنوان پروژه‌هایی که به زودی افتتاح خواهند شد، یاد کرد.
وزیر راه و شهرسازی آزادراه تهران – کرج را پرترافیک‌ترین آزادراه کشور عنوان و اظهار کرد: در گذشته آزادراه کرج به تهران سه خطه بود که دو خط دیگر به هر طرف آن اضافه شد.

وی افزود: در کنار افتتاح فاز اول آزادراه شهید همت به کرج، کنارگذر آزادراه در قسمت جنوب کرج احداث خواهد شد که بعد از کرج و قبل از شهر جدید هشتگرد منتهی می‌شود.
نیکزاد درباره مشخصات آزادراه شهید همت به کرج که امروز افتتاح شد گفت: انتهای این آزادراه با 150 متر به گرمدره متصل می‌شود و از گرمدره به کرج ادامه خواهد یافت. به این ترتیب لاین شمالی کرج به تهران به جای سه خط با پنج خط افتتاح می‌شود.
این عضو کابینه دولت دهم خاطرنشان کرد: امروز 540 میلیارد ریال پروژه شامل دو پروژه فاز اول آزادراه همت به کرج و نیز افزایش ظرفیت آزادراه تهران – کرج افتتاح خواهد شد. ضمن آن‌که برای ادامه آزادراه همت تا میدان امام حسین(ع) کرج به صورت مشارکتی عقد قرارداد شده و پیمانکار در حال کار است.
وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: ضلع شمالی و جنوبی آزادراه تهران – کرج در این مدت سه خط داشته است اما از این پس پنج خط در رفت و پنج خط در برگشت خواهد داشت و امیدواریم بحث آزادسازی عملی شود تا شاهد احداث کنارگذر غربی شهید کرج باشیم.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده