شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
هفت نقطه حادثه خیز در استان بوشهر نیازمند اصلاح است/ 22 نقطه اصلاح شد PDF چاپ نامه الکترونیک

هفت نقطه حادثه خیز در استان بوشهر نیازمند اصلاح است/ 22 نقطه اصلاح شد تین نیوز |   مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به اصلاح 22 نقطه حادثه‌خیز استان بوشهر طی هشت ماه گذشته، گفت: هفت نقطه حادثه خیز در استان بوشهر نیازمند اصلاح است.
علیرضا صفایی عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از طرح‌های راهسازی استان بوشهر اظهار داشت: در سال‌های اخیر شاهد تلاش‌های بسار خوبی به منظور بهبود وضعیت راه‌های استان بوده‌ایم که در این راستا توسعه راه‌ها و همچنین بهسازی وضعیت راه‌های موجود، انجام شده است.
وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای افزایش بزرگراه‌های استان بوشهر، خاطرنشان ساخت: پروژه‌های بسیار خوبی در استان بوشهر انجام شده است و طرح‌های بسیار خوبی نیز در دست اجرا داریم که در بهبود وضعیت راه‌ها و سهولت در عبور و مرور نقش بسیار مهمی دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر به وجود بیش از چهار هزار کیلومتر جاده و بزرگ راه در استان بوشهر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: استان بوشهر 16 راهدار خانه دارد که بیش از 250 راهدار برای نگهداری از این راه‌ها فعالیت دارند که با استفاده از 160 دستگاه انواع ماشین‌الات در این زمینه فعالیت دارند.

اصلاح 22 نقطه حادثه خیز در استان بوشهر
وی در ادامه با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای بهسازی راه‌ها و رفع نقاط حادثه‌خیز در راه‌ها و جاده‌های استان بوشهر، بیان داشت: طی یک سال اخیر 22 نقطه حادثه خیز در استان بوشهر اصلاح شده است و هفت نقطه حادثه خیز در استان داریم که نیازمند اصلاح است.
صفایی اضافه کرد: از این 22 نقطه، 18 نقطه زودبازده و چهار نقطه اساسی بودند که با رفع این نقاط حادثه‌خیز شاهد بهبود وضعیت این محورها و کاهش مشکلات برای رانندگان هستیم.

وی از نصب 14 هزار علائم جهت نما، خطرنما، تابلوهای هشداردهنده و اخطاری طی هشت ماه اخیر در استان بوشهر خبر داد و افزود: نصب 15 تاور روشنایی، نصب هشت کیلومتر گاردریل و ایجاد 48 کیلومتر شیار لرزاننده از دیگر تلاش‌های صورت گرفته در راستای بهبود وضعیت راه‌های استان است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر در پایان گفت: کارهای دیگر نیز در این راستا صورت گرفته است که می‌توان به نصب 15 هزار علائم چشم‌گربه‌ای و خط‌کشی 520 کیلومتر جاده طی هشت ماه اخیر اشاره کرد.

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار