شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
مشکل آزادراه تهران-شمال انتخاب پیمانکار نیست/ مشکل مالی و فنی از دلایل اصلی تاخیر PDF چاپ نامه الکترونیک
مشکل آزادراه تهران-شمال انتخاب پیمانکار نیست/ مشکل مالی و فنی از دلایل اصلی تاخیر تین نیوز | عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به اینکه مشکلات مالی و حقوقی از دلایل اصلی تاخیر در افتتاح آزاد راه تهران -شمال است ،گفت: قطع همکاری با هر پیمانکار بخش عمرانی بر عهده مسئولین وزارت راه و شهرسازی است، اما در حوزه‌های مختلف باید تصمیم عاقلانه‌ای اتخاذ شود.

محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تاخیر چندین ساله در بهره‌برداری پروژه آزادراه تهران-شمال، گفت:‌ هرچند ممکن است پروژه آزادراه تهران-شمال در یک بلاتکلیفی انتخاب پیمانکار قرار داشته باشد،اما باید عنوان کرد تاخیر در بهره‌برداری از این بزرگراه تنها مربوط به انتخاب پیمانکار و سازنده نیست.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، افزود: آزادراه تهران-شمال با مشکلاتی از قبیل کمبود منابع مالی، اختلافات گسترده با پیمانکارانی همچون بنیاد مستضعفین و قرارگاه خاتم مواجه است که این مشکلات و معضلات به هیچ عنوان پسندیده یک طرح بزرگ عمرانی نخواهد بود.

وی تصریح کرد:‌ در صورتی که مشکلات مالی آزادراه تهران-شمال برطرف نشود هر پیمانکاری برای این طرح انتخاب شود نمی‌تواند این پروژه را به اتمام برساند.

دامادی در مورد خارج شدن قرارگاه خاتم از طرح آزادراه تهران-شمال، اظهار کرد: قطع همکاری با هر پیمانکار بخش عمرانی بر عهده مسئولین وزارت راه و شهرسازی است، اما در حوزه‌های مختلف باید تصمیم عاقلانه‌ای اتخاذ شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، عنوان کرد: عدم بهره‌برداری از بزرگراه تهران-شمال مشکلات بسیاری را برای مسافرین بویژه مردم استان مازندران ایجاد کرده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: با ادامه شرایط موجود و تعلل مسئولین و پیمانکاران و اختلافات بوجود آمده به نظر نمی‌رسد آزادراه تهران-شمال تا چند ساله آینده به بهره‌برداری برسد.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار