شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
کم کاری بنیاد در اجرای پروژه آزاد راه تهران شمال/استفاده از پیمانکاران غیره حرفه ای PDF چاپ نامه الکترونیک

تین نیوز | عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به تاخیر بنیاد مستضعفین در راه اندازی آزادراه تهران – شمال، گفت: متاسفانه بنیاد، راه اندازی پروژه آزادراه تهران – شمال را در دست گرفت، اما در ادامه کار آن‌را به پیمانکاران غیرحرفه‌ای واگذار کرد.

حمیدرضا پشنگ  با اشاره به تاخیر بنیاد مستضعفین در راه اندازی آزادراه تهران – شمال، گفت: هرچند در توانمندی‌های این بنیاد هیچ شکی نیست، اما تاخیر طولانی در راه اندازی این طرح و برخی نارسایی‌های بوجود آمده در اجرا و عملیات آن، مشکلاتی را برای دولت و مردم ایجاد کرده است.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی، افزود: بدون شک در اصل موضوع آزادراه تهران – شمال خلاف قانونی صورت گرفته که رییس مجلس شورای اسلامی به مصوبه دولت دهم درباره آزادراه تهران-شمال ایراد گرفته است.

وی تصریح کرد: متاسفانه بنیاد، راه اندازی پروژه آزادراه تهران – شمال را در دست گرفت، اما در ادامه کار آن‌را به پیمانکاران غیرحرفه‌ای و بی‌تجربه واگذار کرد.

پشنگ ادامه داد: پیمانکاران بدون تجربه بعد از مدتی از اجرای عملیات و بهسازی آزادراه تهران – شمال امتناع کردند که این امر یکی از دلایل اصلی تاخیر در راه اندازی این آزادراه است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، اظهار کرد: بنیاد تاخیرهای طولانی مدت پیمانکاران خود در آزادراه تهران - شمال را مشاهده می‌کند، اما پاسخگوی اقدامات آنان نیست.

عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: در صورتی که تعللی از سوی بنیاد مستضعفین و پیمانکاران مربوط به آن مشاهده می‌شود باید چاره‌ای اندیشیده و یا این طرح به پیمانکاران مجرب سپرده شود.

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار