شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
◄ نگرانی رانندگان از خطرات دستگاه ایکس ری ایست و بازرسی نایین PDF چاپ نامه الکترونیک

 

نگرانی رانندگان از خطرات دستگاه ایکس ری ایست و بازرسی نایین

یک فعال بخش حمل و نقل جاده‌ای از نگرانی رانندگان از خطرات دستگاه ایکس ری گلوگاه بازرسی نایین یزد خبر داد.

 

به گزارش تین نیوز، محمد هراتی‌زاده گفت: به نظر می‌رسد استفاده از این تکنولوژی بیشتر موجب آسایش، راحتی و فراغت بال کارکنان شده تا افزایش سرعت عمل و دقت بیشتر.

این راننده کامیون افزود: شرایط کار در این بازرسی به گونه‌ای شده است معمولاً یک نفر در فاصله دور در مقاطعی از روز روی صندلی می‌نشیند و صف طویلی از کامیون‌ها را برای اسکن به سمت سونار هدایت می‌کند و در مواقعی هم خط آزاد است.

وی عنوان کرد: اولاً قرار بود با این امکانات پلیس اقتصادی عملکرد گمرک در بنادر را بیش از پیش کنترل نماید تا قاچاق سازمان یافته قطع شود، ثانیاً کشف انواع قاچاق سلاح و مهمات یا مواد مخدر یا کالا چه ارتباطی با محموله‌های تولید داخل دارد؟ سوم ترک پست و اتکا به این ابزار به قیمت بیماری و آلودگی گسترده رانندگان به مواد رادیو اکتیو می‌تواند این اقدام را فاقد توجیه اقتصادی اجتماعی نماید.

هراتی‌زاده این مطلب را در شبکه‌های اجتماعی بیان کرد و با انتقاد از قرار دادن رانندگان در معرض تشعشعات دستگاه، عنوان کرد: اگرچه گفته می‌شود این سطح از تشعشعات بیماری‌زا نیست و بی‌خطر است اما پرسش این است که چرا خود افراد فعال در این بخش پوشش محافظتی دارند؟

هراتی زاده ادامه داد: کشورهای سازنده این تکنولوژی در اروپا، اجازه اسکن در حال حرکت خودرو را نمی‌دهند و راننده حتماً باید خودرو را ترک کند و مصرف مواد غذایی داخل کابین نیز تا مدتی منع شده است.

 

منبع: تین نیوز

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار