شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون تا ۱۰ روز آینده PDF چاپ نامه الکترونیک

 

آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون تا ۱۰ روز آینده

​سایت ثبت نام رانندگان بازمانده و جدیدالورود بابت بیمه تکمیلی درمان رانندگان بخش کالا به همراه همسر و فرزندان آنها از تاریخ 20 اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.

به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، غلامحسین دغاغله مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا با بیان این مطلب اظهار داشت : با پیگیریهای به عمل آمده و طبق توافق‌های صورت گرفته میان نمایندگان صنوف کارگری و کارفرمائی بخش حمل و نقل و شرکت بیمه گر ، مقررشد سایت ثبت نام از تاریخ 20 / 2/ 99 لغایت 30 / 2/ 99  جهت ثبت نام رانندگان بازمانده و جدیدالورود( به همراه همسر و فرزندان آنها ) بازگشایی شود.

دغاغله با بیان این که هر دوماه یکبار به مدت یک هفته سایت ثبت نام باز و امکان ثبت نام افراد جدید با هماهنگی فراهم می شود ، افزود : مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی رانندگان شامل اصل و کپی کارت هوشمند رانندگان  یا رسید آن ، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی رانندگان و همسرو فرزندان آنها و شماره حساب شبا متعلق به راننده جهت درج در سامانه مربوطه می‌باشد.

مدیر کل دفتر حمل ونقل کالا اظهار داشت: با توجه به گزارش دریافتی از سایت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکنون تعداد 398 هزار نفر از رانندگان به همراه افراد تحت تکفلشان جمعاً به تعداد 909 هزار و850 نفر تحت پوشش بیمه تکمیلی رانندگان قرار گرفته اند.

دغاغله خاطر نشان کرد : بر اساس اعلام شرکت بیمه گر در حال حاضر بیش از  4386 مرکز درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور ، خدمات درمانی به رانندگان عزیز ارائه می دهند که مشخصات آنها به آگاهی صنوف رانندگان و کامیونداران کشور و ادارات کل استانی جهت اطلاع رسانی به رانندگان رسیده است . ضمن این که رانندگان گرامی جهت اطلاع از مشخصات مراکز طرف قرارداد می توانند راساً به سایت شرکت بیمه گر به نشانی www.atyehsazan.ir  مراجعه نمایند.

منبع: تین نیوز


 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار