شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
دلیل تاخیر دوباره افتتاح آزادراه تهران – شمال چیست؟ PDF چاپ نامه الکترونیک

 

آزادراه تهران-شمال که قرار بود در دهه فجر امسال افتتاح و قبل از آن تردد آزمایشی در آن برقرار شود، هنوز نه شاهد تردد آزمایشی نبوده و افتتاحی در آن صورت نگرفته، بلکه تاریخ دقیق بهره‌برداری از این پروژه ملی مشخص نیست .

 

آزادراه تهران-شمال که قرار بود در دهه فجر امسال افتتاح و قبل از آن تردد آزمایشی در آن برقرار شود، هنوز نه شاهد تردد آزمایشی نبوده و افتتاحی در آن صورت نگرفته، بلکه تاریخ دقیق بهره‌برداری از این پروژه ملی مشخص نیست و به گفته مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، اسفندماه جایگزین آخرین وعده مسئولان برای افتتاح این آزادراه شده است.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، طی حدود دو دهه گذشته عملیات اجرایی و عمرانی آزادراه تهران شمال آغاز شده و دولت‌ها و مسئولان مختلف تاریخ‌های متعددی را برای افتتاح آن وعده کرده‌اند، اما هنوز این مسیر به افتتاح و بازگشایی نرسیده است و پس از بارها تمدید و خلف وعده و نهایتا عذرخواهی، آخرین وعده مسئولان برای افتتاح قطعه نخست این آزادراه دهه فجر امسال بود که با توجه به اظهارات محمد اسلامی -وزیر راه و شهرسازی- این اتفاق هم نمی‌افتد و بهره‌برداری از آزادراه تهران شمال به اسفندماه امسال موکول شده است.

البته پرویز فتاح، رییس بنیاد مستضعفان به عنوان پیمانکار این پروژه ملی هفته گذشته در بازدیدی که با حضور محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه داشت، در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر قطعه نخست آزادراه تهران-شمال از نظر ابنیه به صورت ۱۰۰ درصد تکمیل شده و خط‌کشی، نصب علائم و روشنایی در حال پایان است و هر زمان که دولت آمادگی داشته باشد ما برای افتتاح و بهره‌برداری از این قطعه آزادراه آمادگی داریم.

اما به نظر می‌رسد با توجه به تاخیر دوباره در افتتاح این آزادراه هنوز قطعه نخست آزادراه تهران _ شمال کاری باقی‌مانده دارد که به تاخیر افتاده است.

خیراله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت آزادراه تهران-شمال و علت تأخیر دوباره در افتتاح آن اینگونه توضیح داد: در حال حاضر همه عملیات عمرانی و سازه‌ای در قطعه نخست آزادراه تهران-شمال انجام شده و به اتمام رسیده است اما تنها برای حفظ ایمنی بیشتر و بهره‌برداری از این پروژه ملی، با در نظر گرفتن این نکات تصمیم گرفتیم تا چند روز آن را به تعویق بیاندازیم.

وی با اشاره به اینکه همانطور که آقای وزیر اعلام کردند افتتاح آزادراه تهران-شمال در اسفند ماه انجام می شود، گفت: تردد آزمایشی از قطعه نخست آزادراه تهران - شمال در بهمن ماه انجام خواهد شد اما تاریخ دقیق افتتاح هنوز مشخص نیست.

منبع: تین نیوز

 

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده