شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
* تمام شبکه جاده‌ای برای تردد باز است PDF چاپ نامه الکترونیک

مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای با بیان اینکه در حال حاضر هیچ محوری (فرعی و اصلی) به دلیل شرایط جوی مسدود نیست

، گفت: تمام شبکه جاده‌ای برای تردد باز است اما مسافران تجهیزات زمستانی برای عبور از گردنه‌ها ومسیرهای برف‌گیر و جاده‌های لغزنده داشته باشند.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از ایلنا، محمد رودباری درباره آ‌خرین وضعیت شبکه جاده‌های کشور با توجه به شرایط جوی و بارش برف و باران اظهار داشت: از روز گذشته بارش برف در غرب و مرکز کشور آغاز شده بود و ساعت 3 صبح امروز شاهد بارش برف شدید در استان البرز و تهران بودیم که تمام محورها تحت تاثیر این شرایط جوی قرار گرفت اما با حضور راهداران و با اقدامات به موقع نمک‌پاشی و برف‌روبی خوشبختانه تمام محورهای ورودی تهران و کرج باز هستند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر هیچ محور فرعی و اصلی به دلیل بارش برف و باران و شرایط جوی مسدود نیست، گفت: تمام شبکه جاده‌ای برای تردد باز است اما مسافران تجهیزات زمستانی برای عبور از گردنه‌ها و مسیرهای برف‌گیر و جاده‌های لغزنده داشته باشند.

رودباری با اشاره به آخرین وضعیت محورهای منتهی به سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تمام محورهای فرعی و اصلی مناطق سیل‌زده این استان در حال حاضر باز هستند و هیچ انسدادی در مسیرهای فرعی و اصلی نداریم.

مدیر کل مدیریت بحران سازمان راهداری افزود: 875 محور روستایی به دلیل آبگرفتگی و آب‌بردگی مسدود بود که طبق آخرین آمار شب گذشته این رقم به 26 محور روستایی کاهش پیدا کرده است اما راهداران و مسئولان قول دادند به محض فروکش کردن آب در این مناطق روستایی سیستان و بلوچستان این محورها هم بازگشایی شوند.

منبع: تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار