شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
مسدود شدن برخی مسیر‌ها براثر بارش در کرمان PDF چاپ نامه الکترونیک

 

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شمال استان کرمان گفت: بر اساس بارندگی‌های شب گذشته و صبح امروز برخی مسیر‌های اصلی و فرعی استان مسدود شد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  احسان عراقی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شمال استان کرمان گفت: در محور بردسیر به سیرجان گردنه کوه پنج؛ رانشه‌ها ریزش کرده بودند که با کمک راهداران این منطقه، این موضوع حل و هم اکنون این مسیر بازگشایی شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شمال استان کرمان گفت: آب نما منطقه ارزوئیه به سمت چیل آباد و ارزوئیه به سمت حاجی آباد به علت طغیان رودخانه آب دار شده‌اند و این محور‌ها تا پایین آمدن سطح رودخانه مسدود خواهند بود و به جزء این مسیرها، سایر محور‌ها در استان کرمان باز است.

وی افزود: آب نما منطقه ارزوئیه به سمت چیل آباد و ارزوئیه به سمت حاجی آباد به علت طغیان رودخانه آب دار شده‌اند و این محور‌ها تا پایین آمدن سطح رودخانه مسدود خواهند بود و به جزء این مسیرها، سایر محور‌ها در استان کرمان باز است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شمال استان کرمان گفت: با توجه به اینکه از یک هفته قبل دیواره‌های پل‌های محور‌های مواصلاتی استان را تعمیر و همچنین لایروبی شده‌اند لذا در حال حاضر پل‌های استان هیچ مشکلی ندارند.

وی بیان کرد: آب از ساعت شش و نیم صبح امروز در همه روخانه‌های استان کرمان جاری  شده، اما طغیان رودخانه‌ای را تا این لحظه گزارش نشده است.

 

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده