شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
آغاز حمل ریلی «خاک نسوز» در راه آهن یزد PDF چاپ نامه الکترونیک

 

در پی هماهنگی راه آهن یزد با معدن آباده و صنف کاشی اولین محموله خاک نسوز به وزن ۳۷۰۰ تن در ایستگاه میبد تخلیه شد.


به گزارش تین نیوز و به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سیدمصطفی داودی مدیرکل راه آهن یزد با اعلام این خبر گفت: پیرو جلسات برگزارشده توسط مدیران کل راه آهن یزد و فارس با نمایندگان معدن خاک نسوز آباده و صنف کاشی و سرامیک استان یزد، انتقال محموله خاک نسوز از مبدا ایستگاه آباده به مقصد ایستگاه میبد کلید خورد.
وی ادامه داد: مصرف کننده خاک نسوز، شرکت های تولیدی کاشی و سرامیک در سطح میبد و اردکان با ۵۸ کارخانه است که شرکت حمل کننده تجارت کوشش سپاهان، در حال حاضر، طرف قرارداد با ۱۲ کارخانه است و ماهیانه ۱۱۲ هزارتن (روزانه حدود ۳۷۰۰ تن) را از آباده به میبد انتقال می دهد.
مدیرکل راه آهن یزد بابیان اینکه تفاوت حمل ریلی با جاده ای حدودا ۲۰ درصد کاهش هزینه برای صاحبان بار در بردارد افزود: فراهم آوردن امکانات برای حمل محموله های تولیدی استان و انتقال مواد اولیه جهت تولیدات، از مهم ترین برنامه های این اداره کل است و مقرر است این ظرفیت باز هم ارتقا یابد.
او با اشاره به این که ظرفیت شبکه ریلی راه آهن یزد در حال حاضر، تقریبا تکمیل است، افزود: با این وجود برنامه های توسعه ای بزرگ تری مد نظر است و اتصال معدن خاک نسوز به ناوگان ریلی با ظرفیت بالقوه دو میلیون تن را جزو اولویت های در حال بررسی خود قرار داده ایم.
داودی اظهار امیدواری کرد: با تکمیل پروژه دو خطه بافق-زرین شهر، پاسخگوی درخواست های واصله از سمت تولید کننده های داخلی و خارجی استان یزد جهت بارگیری و تخلیه محموله های گوناگون در نقاط مختلف کشور باشیم.

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده