شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
آغاز عملیات اجرایی دو پروژه راهسازی در محور اهواز- شیراز PDF چاپ نامه الکترونیک

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی دو پروژه راهسازی در مسیر اهواز- شیراز در محدوده شهرستان بهبهان با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، منوچهر رحمانی اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث پروژه باند دوم محور بهبهان – زیدون که بخشی از محور ورودی استان از سمت استان بوشهر است با حمایت‌های استاندار و پیگیری‌های نماینده شهرستان آغاز شده است.

وی افزود: اعتبار موردنیاز برای اجرای این طرح ۸ میلیارد تومان است و پیمانکار آن نیز قول داده است در حدود یک سال طرح را به طور کامل اجرایی کند.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: طول این مسیر، ۵ کیلومتر و عرض آن ۱۱ متر است که با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی انجام می‌شود.

رحمانی عنوان کرد: مشاور اجرای این پروژه شرکت راه گستر اندیشان و پیمانکار طرح نیز شرکت پگاه راه است.

وی با اشاره به اهداف اجرای این پروژه خاطرنشان کرد: افزایش ضریب ایمنی و سهولت تردد در این مسیر، کاهش تلفات جاده‌ای، کاهش زمان سفر و مصرف سوخت از جمله اهداف اجرای این طرح است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: احداث باند دوم سه راهی آغاجاری – بهبهان نیز پروژهٔ دیگری است که عملیات اجرایی آن امروز با حضور استاندار آغاز شد.

رحمانی افزود: طول مسیر اجرای باند دوم در این طرح ۱۱ کیلومتر و عرض مسیر ۱۱ متر است. مشاور اجرای این پروژه شرکت راه گستر اندیشان و پیمانکار طرح نیز شرکت لرک جهان است.

وی تصریح کرد: اعتبار اجرای طرح باند دوم سه راهی آغاجاری – بهبهان ۲۲ میلیارد تومان از محل منابع استانی و زمان اجرای طرح توسط پیمانکار یک سال است.

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار