شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
ترافیک سنگین تردد در جاده های زنجان را سخت کرده است PDF چاپ نامه الکترونیک

ئیس پلیس راه استان زنجان از ترافیک بالا در جاده های استان زنجان خبر دادو گفت: این امر باعث سخت شدن تردد در جاده ها شده است.

سرهنگ علی اصغر شیر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر به ضعیت تردد در جاده های استان زنجان اشاره کردو افزود: در حال حاضر به علت ترافیک سنگین در تمام جاده های استان زنجان تردد به سختی انجام می گیرد.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه دو روز تعطیلی در پیش رو داریم تردد در جاده های استان بالا است.

رئیس پلیس راه استان زنجان از مسافران خواست با توجه به شلوغی جاده ها با دقت رانندگی کرده و از سرعت غیر مجاز خودداری کنند و با توجه به اینکه فرداتعطیل است تردد در جاده ها بسیار سنگین می شود، در این میان رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سفری امن و راحت را برای خود و دیگران رقم بزنند.

شیر محمدی تاکید کرد:  مردم می توانند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ یا از  طریق تلفن گویای ۱۴۱ از وضعیت تردد در جاده‌ها باخبر شوند.

وی از وقوع یک فقره تصادف در محور زنجان به دندی خبر داد و گفت: برخورد یک دستگاه وانت پیکان با موتور سیکلت  باعث فوت راکب موتور سیکلت شد.

رئیس  پلیس راه استان زنجان علت اصلی وقوع این تصادف را تجاوز به چپ راننده وانت پیکان عنوان کردو گفت: در این تصادف متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد.

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار