شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
دامپینگ برخی شرکت‌های حمل‌ونقلی در خصوص تعرفه حمل بار و اعتراض کامیون‌داران PDF چاپ نامه الکترونیک

برخی فعالان حوزه حمل بار جاده‌ای یزد با انتقاد از شکستن نرح حمل بار توسط تعدادی از شرکت‌های حمل‌ونقلی خواستار رسیدگی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به این موضوع شدند.


در متن پیامی که در گروه‌های تلگرامی مربوط به رانندگان کامیون منتشر شده، آمده است: «مدتی است که قیمت تعرفه بارهای استان یزد افزایش پیدا کرده و به تمامی انجمن‌های شرکت‌ها و رانندگان و شرکت‌های حمل ونقل استان نیز ابلاغ شده است.

متاسفافه بعضی ازشرکت‌های حمل‌ونقل شهرستان مهریز برای اینکه بارکارخانه‌ای را از چنگ دیگر شرکت‌های مهریز دربیاورند با شکستن نرخ حمل موجب برهم زدن آرامش رانندگان می‌شوند.

در راس این شرکت‌ها شرکت حمل ونقل... است که چند روز پیش بار کیسه جامبو از مهریز به زنجان که توسط شرکت‌های حمل‌ونقلی با نرخ تعرفه تنی 68 هزارتومان بارگیری می‌کردند را برای این‌که بار را از شرکت‌های مذکور بگیرد نرخ شکنی کرده و زیر تعرفه و تنی 58 اعلام کرده که این موضوع موجب برانگیخته شدن احساسات رانندگان مهریز وخشم آنها شده است.

انجمن رانندگان پس ازاطلاع از موضوع، به دفتر شرکت مذکور مراجعه و علت را از کارمند وقت شرکت جویا شد و کارمند وقت به صراحت در حضور اعضای انجمن و تعدادی از رانندگان اعلام کرد تا مادامی که سازمان با نوشتن بارنامه بارهای تجاری زیر تعرفه به ما تذکر ندهد و برخورد نکند این روش ادامه خواهد داشت که این  موضوع باعث برانگیخته شدن احساسات رانندگان واجتماع اعتراض‌آمیز آنان که به‌حق هم بود و برهم زدن نظم اوضاع بار مهریز نیز شد که عامل همه این موضوعات و مقصر اصلی همان شرکت حمل‌ونقل بار بوده است. امید که مسئولان مربوطه پیگیر موضوع شوند تا باعوامل خاطی برخورد قانونی شود. »

در ادامه این پیام آمده است: « همچنین تقریبا یک ماه پیش از طریق انجمن رانندگان میبد درخصوص مشکلات مشابه شهرستان مهریز نامه به اداره کل راهداری ارسال شد ولی متاسفانه تاکنون پاسخی دریافت نشده است. تعرفه فقط به نفع سازمان راهداری است که نمودار درآمدی ماهیانه‌اش درکشور را از طریق دریافت ۳ درصدی بالا ببرد و دیگر فکر باقیمانده کرایه مالکان و رانندگان نیست. ضمناً برخی مواقع شرکت‌های حمل‌ونقلی که متعلق به اعضای هیئت مدیره انجمن‌های کارفرمایی هستند تخلف‌هایی انجام می‌دهند ولی کسی جرات ندارد تخلف‌های این شرکت‌ها را پیگیری کند.»

 

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار