شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
جاده ایلام - مهران موقتی بسته است PDF چاپ نامه الکترونیک

به علت عملیات راه سازی در کیلومتر 10 تا 11 جاده ایلام - مهران، این مسیر فردا دوشنبه 22 خرداد به مدت چهار ساعت با محدودیت ترافیکی همراه است.


به گزارش ایرنا، مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: جاده ایلام - صالح آباد - مهران (محدوده ماربره بعد از تونل راه کربلا) روز دوشنبه از ساعت 15 تا 19 به طور موقت بسته است.

سیدکمال الدین میرجعفریان اظهار کرد: بسته شدن جاده به منظور انجام عملیات راهسازی و تعریض راه با هدف احداث بزرگراه ایلام - مهران انجام می شود.

وی افزود: به علت عملیات راه سازی در کیلومتر 10 تا 11 جاده ایلام - مهران، این مسیر فردا دوشنبه 22 خرداد به مدت چهار ساعت با محدودیت ترافیکی همراه است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام تاکید کرد: رانندگانی که قصد تردد در این مسیر را دارند می توانند در این مدت از جاده جایگزین قدیم ایلام - صالح آباد استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، بر پایه برنامه اعلامی اداره کل راه و شهرسازی مقرر بود که عملیات راهسازی و تعریض راه ایلام - صالح آباد - مهران امروز یکشنبه انجام شود که به علت تغییر برنامه زمان بندی اجرای آن به فردا دوشنبه موکول شد.

شهر مهران در 85 کیلومتری جنوب باختری ایلام قرار دارد.

مرز بین المللی مهران در 11 کیلومتری این شهر و 96 کیلومتری ایلام مهمترین کانون تردد زائران عتبات عالیات عراق است.

بیش از سه میلیون زائر هر سال از این مسیر به شهرهای مذهبی عراق سفر می کنند که بخش قابل توجهی از آنان در روزهای نزدیک به اربعین حسینی از مرز مهران تردد می کنند.

تعریض و بهسازی جاده ایلام - مهران در 2 سال گذشته با توجه به افزایش حجم بالای سفرهای زائران اربعین در دستور کار مسئولان قرار گرفته و با اتخاذ تدابیر مناسب و اختصاص اعتبار از سوی دولت، بخش هایی از این مسیر در این مدت تعریض شده و عملیات تعریض بخش های دیگر آن نیز در دست انجام است.

 

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده