شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
تردد کامیون های معادن کوهی تخریب جاده لوشان – جیرنده به همراه دار PDF چاپ نامه الکترونیک

 

روزانه صدها کامیون با بار مصالح کوهی از مسیر مشترک جیرنده- لوشان عبور می کنند که این امر نگرانی مردم بخش عمارلو و روستای بیورزین را به همراه داشته است.به گزارش  زیتون خبر، مسیر ارتباطی لوشان- جیرنده به واسطه قرار گرفتن امامزاده محمدبن حنفیه(ع) در مسیر ارتباطی این منطقه و همچنین مسیر دسترسی به دو روستای هدف گردشگری داماش و انبوه و منطقه زیبای خلشکوه یکی از راه های پرتردد و فرعی شهرستان رودبار به شمار می آید که مردم برای دسترسی به شهرلوشان و مرکز شهرستان هستند از این مسیر تردد می کند.
خرابی جاده یکی از دردهای نام آشنای مردم جیرنده است که تا سال ۹۳ امان مردم این بخش را بریده بود و خرابی هایی که به واسطه عبور کامیون های حامل سنگ و مصالح کوهی پدید آمده بود علاوه بر تخریب بیش از پیش آسفالت این مسیر گاها حوادث ناگواری را به همراه داست که اعضای شورای اسلامی و شهردار جیرنده پیگیری هایی را مبنی بر عدم تردد کامیون های حامل سنگ و مصالح کوهی که اغلب از کارخانه سیمان خزر بودند را از مسئولین امر شدند.

پس از خون دل خوردن ها و پیگیری های فرماندار وقت و مسئولین شهرستان معدنی که در مسیر ارتباطی لوشان- جیرنده حدفاصل روستای بیورزن قرار داشت و برای تردد باید از راه غیر اختصاصی و عمومی استفاده می کرد، تعطیل شد.  در سال ۹۳ با امضاء تفاهم نامه آسفالت ۱۲۰ کیلومتر از راههای روستایی که در مسجد جیرنده با حضور استاندارگیلان  به امضا رسید آسفالت راه های دو بخش عمارلو و خورگام که سال گذشته نیز شاهد انجام آن بودیم شروع بکار کرد و مردم را از خرابی ها نجات داد.

طی تماس های مکرر تلفنی و تصاویر ارسالی به پایگاه خبری زیتون خبر، فعالیت این معدن از سر گرفته شده و روزانه صدها کامیون با بار مصالح کوهی از مسیر مشترک جیرنده- لوشان عبور می کنند که این امر نگرانی مردم بخش عمارلو و روستای بیورزین را به همراه داشته است. چرا که تردد این کامیون ها با حمل بار اضافه علاوه بر تخریب آسفالت، خطرات ناگواری را به همراه دارد.
دکتر ضرغام مهرگانفرد عضو شورای اسلامی شهر جیرنده از سرگیری فعالیت این معدن و تردد آنها در مسیر لوشان – جیرنده ابراز نگرانی کرد و از مسئولین امر خواستار رسیدگی به این معضل شد.

 

 

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار