شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
خدمات حمل‌ونقل در لیست شغل‌های پررونق در 2017 PDF چاپ نامه الکترونیک

خدمات حمل‌ونقل جزء پررونق‌ترین شغل‌های سال 2017 انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز؛ حمل‌ونقل از نیازهای جوامع انسانی بوده که به دلیل اهمیت و نقش مهمی که از گذشته تا کنون داشته است جزء لاینفک زندگی بشریت شده است؛ به همین جهت کاربری فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات در عرصه حمل و نقل و در نهایت تحقق سیستم‌های هوشمند حمل‌ونقل همان تحول شگرف عصر حاضر است که ماهیت این صنعت را تغییر داده است.

آمار شغل‌های پر رونق در سال 2017 منتشر شد که در لیست مشاغل مجازی در رده اول قرار گرفت اما نکته جالب این است خدمات حمل‌ونقل در رده‌های بالای این لیست قرار دارد و این نشان از وابسته شدن زندگی بشریت به حمل‌ونقل است.

در حالی خدمات حمل‌ونقل در جهان توانسته است که جزء شغل‌های پردرآمد در جهان به حساب آید که شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی با بهره‌مندی از ناوگان جدید، نیروهای متخصص و کار آزموده و بهره‌گیری از سیستم‌های مدرن و تکنولوژی روز دنیا توانسته‌اند افراد زیادی را در این بازار جذب کنند.

امروزه خدمات حمل‌ونقلی توانسته به خوبی ترافیک، تاخیر و کنترل صف اتومبیل‌ها، مدیریت تقاضا، مسیریابی، ثبت تخلف، پاسخ‌گویی، سیستم‌های هشدار وضعیت جوی، اطلاع‌رسانی درون خودوریی، سیستم‌های پاسخ‌گویی به موارد اضطراری و امدادی و ... مدیریت کند.

در حال حاضر شرکت‌های بزرگ و معتبری در حوزه حمل‌ونقل فعالیت می‌کنند برای مثال شرکت مرسک بزرگترین شرکت حمل‌ونقل دریایی در جهان است.

این شرکت معتبر کشتیرانی به بنادر پرتردد اقصی نقاط جهان رفت و آمد دارد که از آن دست می‌توان به بنادر گوتنبرگ و روتردام در اروپا، مونترال و هوستون در آمریکای شمالی، بنادر Itajai Pecem، در آمریکای جنوبی، بحرین و سلاله در خاورمیانه و بنادر تیانجین، شانگهای و Qingdao اشاره کرد.

طبق آمار منتشر شده از سوی آلفالاینر، شرکت کشتیرانی مرسک دانمارک ناوگانی متشکل از 612 فروند شناور با ظرفیت 3.083.503 TEU دارد که 265 مورد در مالکیت این شرکت و 347 فروند آن چارتر است. 29 فروند شناوری که سفارش ساخت آنها را با کشتی‌سازی‌های شرکت صنایع سنگین هیوندا، سانگ‌دانگ، نینگبو در کره جنوبی و شرکت کشتی‌سازی و مهندسی دریایی دوو (DSME) امضا کرده است.

برای مثال، شرکت خدمات هوایی و حمل‌ونقل NBK یک شرکت ترکیه‌ای است که در زمینه خدمات حمل‌ونقل فعالیت می‌کند؛ که در حال حاضر این شرکت یکی از توانمندترین شرکت‌های داخلی ترکیه و ارائه‌دهنده خدمات لجستیک و پشتیبانی و حمل‌ونقل هوایی و زمینی و دریایی است.

 

 

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده