شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
صنعت حمل ونقل نیازمند درگیر شدن با تکنولوژی‌های بروز دنیاست PDF چاپ نامه الکترونیک

عضو هیات مدیره فدراسیون تشکل‌های دانش بنیان اتاق ایران توسعه جایگاه صنعت حمل‌ونقل کشور منوط به حضور تکنولوژی‌های بروز دنیا در تمام حوزه‌های حمل‌ونقل دانست.بهمن افتخاری که اخیرا به سمت عضو هیات مدیره فدراسیون تشکل‌های دانش بنیان اتاق ایران منصوب شده‌‌ است در گفت‌وگو با خبرنگار تین‌نیوز عنوان کرد: مجمع تشکل‌های دانش بنیان در سال 1394 با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی و زیر نظر هر دو نهاد در اتاق بازرگانی به ثبت رسید. در حال حاضر این مجمع 24 عضو تشکلی دارد که در مجموع نماینده بیش از 2 هزار 500 شرکت عضو است.

وی در همین رابطه ادامه داد: ساماندهی تولید و صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان از طریق سازماندهی  فعالان مربوط در تشکل‌‌های حرفه‌ای و صنعتی، زمینه‌سازی، تقویت و موثر کردن نقش و فعالیت شکل‌های مختلف تولیدی و صادراتی، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و ... بخشی از اهداف ما در این مجمع عنوان کرد.

بهمن افتخاری در خصوص جایگاه صنعت حمل‌ونقل در فدراسیون تشکل‌های دانش بنیان اتاق ایران، عنوان کرد: همان طور که همه می‌دانند صنعت حمل‌ونقل در حوزه‌های راه، دریا، ریل و هوا تعریف شده است و برای اینکه در تمام حوزه‌های حمل‌ونقلی کیفیت و توسعه تقویت شود نیازمند درگیر شدن تکنولوژی‌های برتر در حوزه‌های مختلف هستیم در همین راستا ما تلاش می‌کنیم  در حوزه های مختلف اتحادیه‌ها و شرکت‌های عضو این موضوع را بسط دهیم.

یکی از پروژه‌هایی که از دو سال گذشته از طریق مجمع تشکل‌های دانش بنیان و اتحادیه هوافضا در دست پیگری بود حضور شرکت‌های دانش بنیان در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بود؛ در همین راستا اگر بخش خصوصی دانش بنیان بتواند در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام مستقر شود بخش اعظمی از هزینه‌های این شرکت‌ها کاهش پیدا خواهد کرد و این شرکت‌ها می‌توانند در سطح بین‌المللی رقابت کنند.

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده