شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
مشخص نبودن وضعیت نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی PDF چاپ نامه الکترونیک

 

رئیس کمیسینون عمران شورای اسلامی شهر تهران از مشخص نبودن وضعیت نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی خبر داد.


به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، اقبال شاکری با اشاره به مطلب فوق، اظهار داشت: به دلیل مغایر بودن نظر شورای اسلامی شهر و فرمانداری تهران در تعیین نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی، ناگزیر اتخاذ تصمیم در این زمینه به شورای حل اختلاف ورازت کشور سپرده شد.

وی در ادامه سخنان خود در گفت‌وگو با این شبکه خبری، تصریح کرد: هرگاه به منظور افزایش یا ثبات در تعیین نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی مورد اختلاف قرار بگیرد، مساله به شورای حل اختلاف ارجاع می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر در نظر گرفتن نرخ تورم در افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی در تصمیم‌گیری‌ها، ابراز داشت: زمان تصمیم‌گیری در این خصوص 12 روز اعلام شده که هفته آینده نتایج آن از سوی شورای حل اختلاف اعلام خواهد شد.

شاکری با بیان این مطلب که «نظر شورای حل اختلاف به شورای اسلامی شهر تهران ارسال خواهد شد»، تصریح کرد: پیش از اعلام نظر شورای حل اختلاف، نمی‌توان اظهارنظر خاصی در این‌باره کرد زیرا، باید به مواردی که در اعتراض به نرخ کرایه‌ها درج شده توجه کافی صورت بگیرد.

وی با اشاره به نظر فرمانداری در تاکید بر مخالفت خود با افزایش نرخ کرایه وسایل حمل‌ونقل، گفت: نظر فرمانداری متاثر از هیات دولت بوده و به نرخ تورم در این اعلام نظر به ظاهر توجه کافی صورت نگرفته است اما، در سال جدید نرخ تورم 9 درصد از سوی دولت بیان شد که توجه به آن، لازم به نظر می‌رسد.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران، نتیجه تصمیم‌گیری درباره نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی از سوی هیات حل اختلاف را قابل قبول دانست و تصریح کرد: قطعا شاغلان در بخش حمل‌ونقل عمومی هم با مسائلی روبرو هستند که نرخ تورم بر آن تاثیر زیادی می‌گذارد و عدم تغییر نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی اجحافی است که به این قشر خواهد شد.

شاکری در پایان خاطر نشان کرد: نرخ تورم اثر خود را بر روغن، لاستیک و لوازم یدکی خودروها می‌گذارد و جای این پرسش است که آیا، رانندگان این بخش در ایران زندگی نمی‌کنند که در مواقع تصمیم‌گیری‌ها نادیده گرفته می‌شوند.

به گزارش تین‌نیوز، در چند سال اخیر تصمیم‌گیری در ارتباط با افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی مورد اختلاف شورای اسلامی شهر تهران و فرمانداری است که هر یک دلایل خاص خود را در این‌باره عنوان می‌کنند، در نهایت با پادرمیانی شورای حل اختلاف وزارت کشور این مساله حل وفصل می‌شود که به ظاهر امسال نیز چنین خواهد شد.

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده