شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
ثبت سرعت خودروها در جاده‌های استان سمنان PDF چاپ نامه الکترونیک

 

سرعت خودروها توسط 40 دوربین ثابت در استان سمنان ثبت می شودبه گزارش باشگاه خبرنگاران جوان سرهنگ حسن خسروجردی فرمانده پلیس راه استان سمنان در حاشیه برگزاری رزمایش مشترک پلیس و دستگاه های  اجرایی خدماتی  استان با بیان اینکه طرح نوروزی پلیس راه استان از 25 اسفند همزمان با سایر نقاط کشور آغاز شده است و تا 14 فروردین ادامه خواهد داشت گفت: مجموعه فرماندهی انتظامی ، راهنمایی و رانندگی و نیز پلیس راه استان در ایام نوروز با هدف تسهیل عبور و مرور در جاده ها، روانسازی ترافیک و کاهش تصادفات جاده ای در آماده باش هستند.

حسن خسروجردی با اشاره به حضور واحدهای انتظامی و پلیس راه در محوزهای استان در ایام نوروز افزود: همچنین  به جهت ارائه خدمات مناسب و ایمن سازی سفرهای نوروزی، 51 دستگاه کانکس نیز به طور انتظامی و ترافیکی مسیرهای استان سمنان را پوشش خواهند داد.

وی با اشاره به قرار داشتن 550 کیلومتر از محور تهران – مشهد در حوزه استحفاظی استان سمنان تصریح کرد : بخشی از تصادفات این محور به علت واژگونی خودروها بر اثر خستگی و خواب آلودگی است که با همکاری سایر دستگاههای استان تلاش کردیم ایستگاه های موقتی برای توقف خودروها پیش بینی کنیم تا این حوادث کاهش یابد.

خسروجردی با بیان اینکه کنترل تخلفات نیز به کاهش تصادفات در محوزهای استان کمک می کند اظهار داشت : 40 دستگاه دوربین ثابت کنترل سرعت در محورهای استان سمنان مستقر شده است که علاوه بر گزارش ثبت سرعت لحظه ای امکان ارائه گزارش سرعت متوسط خودروها در طول مسیر را نیز دارند.

فرمانده پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه گشت های محسوس و نامحسوس کنترل تخلفات در ایام نوروز به طور ویژه فعال خواهند بود خاطر نشان کرد : دستگاههای اجرایی استان نیز با بهسازی جاده ها و ارتقای کمی و کیفی علائم رانندگی به ویژه در نقاط حادثه خیز اقدامات خوبی برای کاهش حوادث انجام داده اند.

وی افزود : بازرسی های مشترکی نیز به همراه اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان از ترمینال ها صورت گرفته است که امیدواریم با همکاری رانندگان محترم حمل و نقل عمومی شاهد کاهش حوادث جاده ای در نوروز 96 باشیم.


منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار