شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
دیوار کوتاه رانندگان هرمزگانی PDF چاپ نامه الکترونیک

 

بازهم صف‌ طولانی کامیون‌ها و بازهم انتظار بی‌پایان رانندگان در بندر شهید رجایی هرمزگان! چندی قبل بود که خبر از تشکیل صفی به طول 20 کیلومتر در مسیر ورودی بندر شهیدرجایی منتشر شد و پایگاه خبری تین‌نیوز هم مطلبی در این مورد منتشر کرد.

 

 به گزارش خبرنگار تین‌نیوز؛ از صبح روز گذشته هم صفی طولانی در ورودی این پایانه اعتراض رانندگان را در پی داشته است و مسئولین هم پاسخگوی سؤالات رانندگان نیستند و به نظر می‌رسد هیچ‌کس قصد رسیدگی به این موضوع را ندارد.

یکی از رانندگان به خبرنگار تین‌نیوز گفت: چند وقتی است که مسئولان به دنبال اجرای یک طرحی هستند که بر اساس آن هیچ کالایی بدون مجوز و به‌صورت غیرقانونی از محوطه خارج نشود، اما آیا این کار باید راننده‌ها را به مشکل بی‌اندازد؟ این کار نیازمند همکاری همه نهادها و استفاده از سیستم‌های کارآمد است که فعلاً از آن‌ها بی‌بهره‌ایم.

این صف‌ها به علت کندی فرآیند ثبت اطلاعات و سنتی بودن سیستم مدیریت است حال‌آنکه در قانون بهبود فضای کسب‌وکار مشخص‌شده که لازم است موانع موجود بر سر راه کسب‌وکار برداشته شود و این ثبت متعدد یک اطلاعات واحد عملاً مانعی بر سر راه فعالیت رانندگان است.

برای پاسخ به سؤال‌های رانندگان، تلاش کردیم با مدیریت پایانه بار استان هرمزگان و دیگر مسئولان مربوطه تماس بگیریم که متأسفانه هیچ‌کدام حاضر به مصاحبه نشدند، اما پیگیری‌های ما ادامه خواهد داشت و نتایج را متعاقباً در همین پایگاه خبری منتشر خواهیم کرد.

 

منیع :تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده