شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
وجود مه ناپایدار در سطح جاده های استان زنجان PDF چاپ نامه الکترونیک

 

مسئول مرکز مدیریت راههای استان زنجان گفت:بارش پراکنده برف و باران در جاده های استان زنجان باعث وجود مه ناپدار و کاهش دید افقی در برخی از محورهای مواصلاتی استان زنجان شده است.محمد امینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بارش پراکنده برف و باران در جاده های استان زنجان باعث وجود مه ناپدار و کاهش دید افقی در برخی از محورهای مواصلاتی استان زنجان شده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر بارش برف و باران باعث  وجود مه ناپایدار در محورهای زنجان به طارم، زنجان به بیجار، زنجان، زنجان به تهم -چورزق و نیک پی به ماهنشان شده است.

امینی تاکید کرد:  نیروهای راهداری در همه محورهای مواصلاتی استان زنجان مستقر هستند و در همه محورهای برف گیر و گردنه های استان زنجان در حال انجام  است.

مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: با توجه به بارش برف سطح جاده ها لغزنده است و رانندگان باید خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کرده و از سرعت غیر مجاز خوداری کنند.

امینی تاکید کرد: به هنگام لغزنده بودن سطح جاده ها کنترل وسیله نقلیه بسیار سخت می شود و شهروندان زنجانی  به محض اینکه قصد مسافرت داشته باشند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ از باز بودن راه ها باخبر شوند.

وی یادآورشد: همچنین مسافران می توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ از وضعیت جاده ها باخبر شوند.

 

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده