شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
76 محور روستایی استان در حال بازگشایی PDF چاپ نامه الکترونیک

 

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: هم‌اکنون 76 محور روستایی در استان زنجان در حال بازگشایی است.

 محمد امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه بارش برف و کولاک شدید در استان باعث به وجود آمده مشکلاتی به ویژه در حوزه محورهای روستایی شده است، افزود: با تلاش شبانه‌روزی عوامل راهداری استان تا به امروز 78 محور روستایی در استان بازگشایی شده و هم‌اکنون 76 محور روستایی در حال بازگشایی است.

وی از ریزش بهمن در محور تهم ـ چورزق و مسدود شدن این محور خبر داد و تصریح کرد: با توجه به شرایط جوی حاکم بر منطقه، راهداران در تلاش هستند که این محور در کوتاه‌ترین زمان بازگشایی شود، اما به دلیل تداوم بارش برف و وجود کولاک، کار بازگشایی این محور هنوز ادامه داشته و همین مسئله، پیش‌بینی زمان بازگشایی آن را غیرممکن کرده است، با این وجود تلاش راهداران بر این است که در کم‌ترین زمان ممکن این مهم تحقق یابد.

این مسئول با یادآوری اینکه در حال حاضر در محور زنجان ـ طارم شاهد وجود کولاک شدید هستیم، اظهار کرد: همین شرایط برای محور زنجان ـ دندی ـ تخت‌سلیمان نیز صادق است، به همین خاطر انتظار داریم هم‌وطنان به هنگام تردد از این محورها، تجهیزات زمستانی را با خود به همراه داشته باشند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: بارش برف، وزش باد و وقوع کولاک شدید در محورهای زنجان ـ طارم، زنجان ـ تهم ـ چورزق و زنجان ـ دندی ـ تخت‌سلیمان باعث عدم دید کافی شده است، به همین خاطر از هم‌وطنان انتظار داریم از سفرهای غیرضروری در این محورها تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.

 

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار