شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
بازدید مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل از آزادراه میاندوآب- بوکان PDF چاپ نامه الکترونیک

 

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از کنارگذر بوکان جهت تسریع در روند اجرایی پروژه نسبت به مشکل رفع معارضین و تملک اراضی پروژه دستورات لازم را صادر و اظهار امیدواری کرد

تا با تزریق منابع جدید به پروژه این مشکل به زودی رفع شود.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور، خیرالله خادمی  در سفر به استان آذربایجان شرقی از بزرگراه میاندوآب– بوکان و کنارگذر بوکان بازدید و از نزدیک بر روند اجرای آن نظارت کرد.

وی در جریان بازدید از روند احداث باند دوم بزرگراه میاندوآب- کرمانشاه  از  قطعه میاندوآب- بوکان بازدید کرد و گفت:‌ این قطعه به طول 52 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 52 درصدی در حال انجام است که 18 کیلومتر آن در حد دولایه آسفالت بیندر تکمیل و زیر عبور ترافیک است.

معاون وزیر راه و شهرسازی این بزرگراه را بخش مهمی از کریدور غرب کشور دانست و افزود:‌ این محور از لحاظ ترافیک ترانزیتی و اتصال شمال به جنوب کریدور غرب کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و  موجب رونق تجارت و گردشگری برای استان‌های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه می‌شود.

وی افزود:‌ این محور از شهر میاندوآب در استان آذربایجان غربی شروع و با عبور از استان‌ کردستان در نهایت به استان کرمانشاه متصل می‌شود.

خادمی در این بازدید همچنین از روند احداث کنارگذر بوکان بازدید کرد و خاطر نشان ساخت: جهت تسریع در روند اجرایی پروژه نسبت به مشکل رفع معارضین و تملک اراضی پروژه رسیدگی شده است و با تزریق منابع جدید به پروژه این مشکل به زودی رفع می‌شود.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه طول این کنارگذر را 15 کیلومتر عنوان و افزود:‌ پیشرفت فیزیکی این پروژه 54 درصد است .
این آزادراه حمل‌ونقل کالا را به کشورهای، ارمنستان، ترکیه و آذربایجان آسان‌تر خواهد کرد.

 

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده