شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
تمامی محورهای روستایی اردبیل تا پایان امروز برفروبی می‌شود PDF چاپ نامه الکترونیک

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با تلاش نیروهای راهداری تمامی محورهای روستایی استان اردبیل تا پایان امروز برفروبی و بازگشایی می‌شود.

 

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی رحمتی ظهر امروز در حاشیه بازگشایی جاده مشگین‌شهر به هریس اظهار داشت: با تلاشهای انجام شده توسط نیروهای راهداری تاکنون تمامی محورهای بین‌شهری و 90 درصد جاده‌های روستایی که بر اثر بارش برف و کولاک مسدود شده بودند برفروبی و بازگشایی شده‌اند و تلاش برای بازگشایی مسیر باقیمانده روستاها نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه با تلاش نیروهای راهداری تمامی محورهای روستایی استان نیز تا پایان امروز برفروبی و بازگشایی می‌شود، گفت: با توجه به حجم سنگین بارشها و پوشیده شدن تمامی محورهای مواصلاتی استان از ساعات اولیه بارشها تلاش برای بازگشایی مسیرها ادامه داشته و تا این لحظه نیز نیروهای راهداری در تلاش برای بازگشایی مسیرهای باقیمانده تسند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به تجهیزات و ناوگان راهداری و برفروبی استان اردبیل بیان کرد:‌ با وجود کوهستانی و برف‌گیر بودن محورهای مواصلاتی استان اما ناوگان حمل ونقل جاده‌ای اردبیل فرسوده است که این امر زمینه‌ساز بروز برخی مشکلات و ارائه خدمات‌رسانی به مردم می‌شود.
رحمتی تصریح کرد: در زمینه تجهیز و نوسازی ناوگان راهداری استان تلاش و پیگیریهای لازم انجام می‌شود تا بتوانیم ماشین‌آلات راهداری استان را سال آینده تجهیز و نوسازی کرده و بتوانیم در مواقع مورد نیاز خدمات‌رسانی شایسته و مناسبی داشته و در کمترین زمان ممکن نسبت به ارائه خدمات اقدام کنیم.

وی با اشاره به وضعیت راههای شهرستان مشگین‌شهر گفت: بیشترین طول راههای ارتباطی استان در شهرستان مشگین‌شهر با یک هزار و 272 کیلومتر اعم از راه اصلی، فرعی و روستایی است که با تلاشهای انجام شده در حال حاضر راه ارتباطی تنها 10 روستا در این شهرستان مسدود مانده که تا پایان امروز این محورها نیز بازگشایی می‌شوند.

 

منبع : تین نیوز

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده