شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
مه غلیظ در جاده های استان زنجان حاکم است PDF چاپ نامه الکترونیک

معاون راهداری اداره کل حمل و نقل و راهداری استان زنجان گفت: در حال حاضر مه غلیظ در جاده های و گردنه های کوهستانی استان زنجان حاکم است.
جواد یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به اینکه از شامگاه روز سه شنبه مه غلیظ در جاده های اصلی و فرعی استان زنجان حاکم است رانندگان برای تردد تجهیزات ایمنی و گرمایشی را به همراه داشته باشند.

وی ادامه داد: شامگاه سه شنبه تا صبح امروز کولاک در برخی از محورهای مواصلاتی استان زنجان بخصوص محور زنجان به دندی و گردنه قلی کندی حاکم بود.
یوسفی اظهار کرد: وجود مه باعث کاهش دید رانندگان شده که حتما رانندگان آستانه دید خود را تقویت کنند و در این میان مه غلیظ درمحورهای زنجان به طارم، زنجان به بیجار ، زنجان به دندی و گردنه های قلی کندی، تهم به چورزق بسیار مشهود است.

معاون راهداری اداره کل حمل و نقل و راهداری استان زنجان گفت: از شامگاه سه شنبه مه غلیظ در محورهای استان حاکم است و همچنان ادامه دارد که رانندگان با دقت رانندگی کنند.

یوسفی افزود: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه ریزی کنند.

وی تصریح کرد:  در حال حاضر ۲۸ اکیپ راهداری در ۲۸ گردنه کوهستانی و صعب العبور این استان به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می دهند.

معاون راهداری  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تصریح کرد: تردد درجاده های استان زنجان و به خصوص گردنه های کوهستانی زنجان با همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات سفر زمستانی امکانپذیر است و باتوجه به برودت هوا درمحورهای مواصلاتی استان زنجان، رانندگانی که قصد تردد دراین محورها را دارند زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده