شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
بهره‌برداری صحیح از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش ترانزیت هرمزگان PDF چاپ نامه الکترونیک

مدیرکل دفترترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور تاکید کرد: بهره‌برداری درست و به‌موقع از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش ترانزیت هرمزگان در اولویت قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمدجواد عطرچیان شامگاه چهارشنبه در جلسه‌ای با اعضای انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی در بندرعباس اظهار داشت: با توجه به موقعیت راهبردی و ترانزیتی کشور، می‌توان فرصت‌ها و مزیت‌های بسیاری را برای ترانزیت کشور در نظر گرفت.

وی ادامه داد: بهره‌برداری درست و به‌موقع از فرصت‌ها و همچنین انجام سرمایه‌گذاری لازم و تبلیغات گسترده هم‌زمان می‌تواند در بهره‌برداری اثربخش از موقعیت جغرافیایی و منحصربه‌فرد ترانزیتی کشور مؤثر باشد.

مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری وحمل و نقل جاده‌ای کشور خاطرنشان کرد:  نحوه بهره‌برداری از این مزیت‌ها و فرصت‌ها و برقراری ارتباط  حمل و نقلی با کشورهای هدف می‌تواند نقش برجسته‌ای در تسهیل تجارت میان آسیا و اروپا و کشورهای منطقه و توسعه ترانزیت ایفا نماید.

به گزارش فارس، عطرچیان جهت رفاه حال بهره‌برداران از ترانزیت استان هرمزگان،  دستور پیگیری و احداث پارکینگ ناوگان ترانزیتی با مشارکت بخش خصوصی و صنف بین‌المللی صادر کرد.

در ادامه این سفر، عطرچیان از روند کار و صدور پروانه ترانزیتی در استان و دفتر نمایندگی انجمن شرکت‌های حمل و نقلی ترانزیت بازدید و رهنمودهای لازم جهت بهبود در تسهیل امور مربوط به مخاطبان این بخش را ارائه کرد.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده