شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
ورود قوه قضاییه به موضوع کمبود وسایل حمل و نقل عمومی تهران PDF چاپ نامه الکترونیک

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از کمبود وسایل حمل و نقل عمومی و مشکلات مردم در این زمینه گلایه کرد.

اقبال شاکری در تذکر پیش از دستور خود در سیصد و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در خصوص حادثه قطار در سمنان، گفت: مقام معظم رهبری تاکید کرده اند که از مقصران و افرادی که در این حادثه کوتاهی کرده‌اند به سادگی عبور نشود، اما جای سوال است که چرا باید از مسئله کمبود امکانات حمل و نقلی در تهران به سادگی عبور کنند.

وی با بیان اینکه ما باید به کجا شکایت کنیم که در تهران مشکل و کمبود حمل و نقل داریم گفت: آیا قوه قضاییه به عنوان مدعی العموم نباید این مطالبه مردم را پیگیری کند؟

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران با بیان اینکه 1000 دستگاه واگن و اتوبوس در تهران کم داریم، گفت: با وجود این کمبودات چرا از هجوم مردم به وسایل حمل و نقل عمومی گلایه می‌کنیم؟ در حالیکه باید در یک جای دیگر این موضوع مورد بررسی قرار گیرد و آیا نباید از مقصران کمبود اتوبوس و واگن که هشت سال مردم پایتخت را در مضیقه گذاشته‌اند شکایت کنیم؟

شاکری با بیان اینکه در دو هفته اخیر به دلیل شرایط آب و هوایی، مردم تهران از نظر حمل و نقل عمومی در فشار زیادی بودند گفت: در حال حاضر بودجه 96 در حال تدوین است و باید همه کارها بر روی زمین گذاشته شود و تنها بحث کمبود حمل و نقل عمومی مورد بررسی قرار گیرد.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده