شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
گیلانی های گرفتار در برف و کولاک طارم نجات یافتند PDF چاپ نامه الکترونیک

مدیرکل ستاد بحران استان زنجان گفت: سه نفر از دامداران گیلانی که در برف و کولاک ییلاقات روستای هزار رود منطقه گردوو شهرستان طارم گرفتار شده بودند، نجات یافتند.

صفی الله کرامتی افزود: چهارشنبه هفته گذشته سه نفر از دامداران تالشی استان گیلان به ییلاقات روستای هزار رود منطقه گردوو رفته و شب را در کلبه ای در این مکان سپری می کنند.

وی اظهارکرد: این افراد صبح پنجشنبه با بارش 2 متری برف و کولاک مواجه می شوند و با شماره ای که از سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور داشتند گرفتار شدن خود در برف 2 متری و کولاک را به آنان اطلاع می دهند.

مدیرکل ستاد بحران استان زنجان گفت: گرفتار شده ها در برف و کولاک ییلاقات شهرستان طارم با تلاش بی وقفه این مدیریت، حمل و نقل جاده ای، منابع طبیعی و آبخیزداری، فرمانداری و شهرداری آببر ساعت 12 روز گذشته نجات پیدا کردند.

کرامتی تاکید کرد: کوهنوردان، دامداران، گردشگران و علاقه مندان به طبیعت گردی قبل از هر گونه برنامه ریزی و خروج از منزل به توصیه های هواشناسی، گروه های امدادی و مدیریت بحران توجه جدی داشته باشند سپس برای خود برنامه ریزی کنند.

وی ادامه داد: بی توجهی به توصیه های هواشناسی، امدادی و مدیریت بحران موجب می شود تا سایر دستگاه های اجرایی نیز دچار مشکل شوند.

مدیرکل ستاد بحران استان زنجان گفت: توجه به هشدارها موجب می شود تا افراد نیز درگیر مشکلات و ناپایداری های جوی نشوند.

شهرستان طارم با بیش از 54 هزار نفر جمعیت در منطقه شمالی استان زنجان در همسایگی استان گیلان، قزوین و اردبیل واقع شده و با برخورداری از آب و هوای نیمه گرمسیر دارای شرایط اقلیمی متفاوت از سایر نقاط استان است.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده