شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
افزایش شاخص‌های حمل بار و درآمد در راه‌آهن شرق PDF چاپ نامه الکترونیک

مدیرکل راه‌آهن شرق از رشد چشمگیر شاخص‌های حمل بار و درآمد در این اداره کل طی سال جاری خبر داد.محمد ابراهیم اقبالی با اعلام این خبر گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از ابتدای سال و تلاش شبانه‌روزی کارکنان این اداره کل، شاهد افزایش چشمگیر شاخص‌های حمل بار نظیر تناژ بارگیری، تخلیه، تن کیلومتر بار حمل شده و درآمد نسبت به مدت مشابه سال گذشته و نیز در مقایسه با سایر نواحی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی افزود: در این مدت با حمل ۲ میلیون و ۴۵۲ هزار و ۹۹۹ تن بار شامل سنگ‌آهن، سیمان و زغال‌سنگ ۱۱.۲۷ درصد کل حمل بار و جایگاه سومی در بین مناطق ۱۹ گانه راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران به این اداره کل تعلق گرفت و نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز از رشد ۳۳ درصدی برخوردار بود.

اقبالی بار برشمردن افزایش دیگر شاخص‌های حمل بار در این اداره کل ادامه داد: در ۷ ماهه ابتدای سال جاری با ۳۰۵ هزار و ۴۳۸ تن تخلیه بار رشد ۳۹۱ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کردیم.

وی اضافه کرد: در شاخص تن کیلومتر بار حمل شده نیز با ۲ میلیارد و ۳۹۸ میلیون و ۱۷۹ هزار و ۵۳ تن کیلومتر، ۱۶.۶۴ درصد کل عملکرد راه‌آهن و نیز رتبه دوم در بین مناطق ۱۹ گانه راه‌آهن برای این اداره کل ثبت و در شاخص درآمد کسب شده نیز ۱۱.۳۲ درصد از درآمد راه‌آهن از حمل بار در بین نواحی به این اداره کل تعلق گرفت.

اداره کل راه‌آهن شرق با ۱۰۰۰ کیلومتر خط اصلی بزرگ‌ترین منطقه ریلی کشور است که در محدوده سه استان خراسان رضوی، جنوبی و یزد واقع شده و علی‌رغم قدمت کم توانسته است در بسیاری از شاخص‌های عملکردی از نواحی با سابقه راه‌آهن سبقت بگیرد.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده