شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی به عنوان مدیرکل حمل و نقل پایانه‌های استان تهران انتخاب شد PDF چاپ نامه الکترونیک

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در حکمی از سوی از سوی معاون حمل‌ و نقل سازمان راهداری به‌ عنوان مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان تهران منصوب شد.

مردادماه سال 93 بود که مجیدرضا نصرالله‌نژاد مدیرکل بابلسری حمل و نقل پایانه‌های استان مازندران به‌ عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان مرکزی منصوب و با حضور معاون وزیر راه مراسم معارفه وی برگزار شد.

با این حال با گذشت نزدیک به 26 ماه از حضور نصرالله‌نژاد در استان مرکزی در مراسمی وی به‌ عنوان مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان تهران منصوب شد تا استان مرکزی که یکی از استان‌های شاهراهی کشور است بدون مدیرکل و با سرپرستی نصرالله‌نژاد اداره شود که هم مدیرکل حمل و نقل تهران و هم سرپرست راه و شهرسازی استان مرکزی است.

نصرالله‌نژاد متولد استان سرسبز مازندران و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته عمران بوده که سابقه تدریس در دانشگاه‌های این استان را نیز دارد.

وی که از مدیران و مسئولان اجرایی در دولت احمدی‌نژاد نیز به شمار می‌رود، مسئولیتی هم‌چون کارشناس در وزارت راه را نیز در کارنامه خود دارد و پیش از این مسئولیت‌هایی چون معاونت و پس از آن مدیرکلی حمل و نقل پایانه‌های استان مازندران را برعهده داشته است.

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده