شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
دیپلماسی حمل ونقل جهانی PDF چاپ نامه الکترونیک

معاون وزیر امور خارجه ترکمنستان گفت: دیپلماسی حمل ونقل جهانی می تواند بسیاری از موانع حمل و نقل در کریدورهای شرق به غرب و شمال به جنوب را حل و فصل کند.
به گزارش تین نیوز به نقل از ایرنا،«باتر نیازلی اف» روز جمعه در همایش رسانه ای نخستین کنفرانس جهانی حمل و نقل پایدار در عشق آباد پایتخت ترکمنستان، افزود: امروز درک متقابل جهان در توسعه حمل ونقل افزایش یافته و ما شاهد توسعه حمل ونقل و همکاری های ترانزیتی در سطح بین المللی هستیم.

وی تاکید کرد: ترکمنستان از تمام برنامه های جامع حمل و نقل در جهان حمایت می کند زیرا برای ورود به بازارهای جهانی همه کشورها باید تلاش کنند.

معاون وزیر امور خارجه ترکمنستان افزود: راهبرد جهانی حمل و نقل در قرن 21 در گرو آینده حمل و نقل جهانی است تا شاهد توسعه هکاری کشورها در عرصه های جهانی در حوزه های شبکه ریلی و آب های آزاد باشیم.

وی در ادامه سخنان خود خواستار حمایت جهانی از برنامه های ترکمنستان در بخش های مختلف حمل و نقل شد و افزود: ترکمنستان در تلاش است در برنامه های بزرگ حمل و نقل جهانی فعال باشد و در این راستا شبکه ریلی بین قزاقستان، ترکمنستان و ایران برای ما در توسعه حمل و نقل به کشورهای آسیا و اروپا اهمیت زیادی دارد.

نیاز لی اف افزود: استفاده از ظرفیت های جاده ای و حمل و نقل دریایی در دریای خزر دریای سیاه و منطقه بالتیک در ارتباط شرق به غرب برای برنامه ریزان حوزه حمل و نقل ترکمنستان اهمیت زیادی دارد و ما درصدد هستیم از ظرفیت های منطقه ای نهایت استفاده را ببریم.

وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت های اقتصادی و بازرگانی منطقه ای سبب خواهد شد شاهد همکاری های جدیدی در این عرصه مهم جهانی باشیم.

کنفرانس جهانی حمل و نقل پایدار، امروز 26 شهریور با حضور مدیران سازمان های بین المللی و کارشناسان حوزه های مختلف حمل و نقل، در عشق آباد پایتخت ترکمنستان آغاز بکار کرد و تا فردا 27 شهریور ماه ادامه دارد.

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده