شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
تردد کامیون از جاده قدیم همدان - ساوه ممنوع شد PDF چاپ نامه الکترونیک

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تردد انواع تریلر و کامیون در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور قدیم ساوه - همدان ممنوع است.

سرهنگ رضا عزیزی افزود: این ممنوعیت تردد شامل خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی نمی شود.

وی اضافه کرد: طرح ممنوعیت تردد از ساعت 13 تا 24 روز پنجشنبه (فردا) و از ساعت 7 تا 24 روز جمعه این هفته ادامه دارد.

وی بیان کرد: این طرح با هدف کاهش سوانح فوتی اجرایی می شود چون تردد همزمان خودروهای سنگین و سبک به خصوص در زمان های پرترافیک موجب بروز سانحه فوتی می شود.

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: با توجه به بهره برداری از قطعه پایانی آزاد راه همدان - ساوه تردد اتوبوس، مینی بوس و تاکسی کرایه از محور قدیم ممنوع شده است.

سرهنگ عزیزی افزود: بار ترافیکی جاده های این استان در فصل تابستان به ویژه روزهای منتهی به پایان این فصل و در بین تعطیلات به شدت افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: مسیرهای گردشگر پذیر از جمله جاده غارعلیصدر و گنجنامه بیشترین میزان بار ترافیکی را دارند به این منظور چند تیم پلیس راه به منظور کاهش سوانح جاده ای در این جاده ها مستقر شدند.

وی گفت: طبق آمارهای ارائه شده از سوی حمل و نقل و پایانه ها روزانه 300 هزار دستگاه خودرو در همدان تردد دارند که هم اینک به 450 هزار دستگاه رسیده است.

رئیس پلیس راه همدان اظهارکرد: طبق قانون باید تمامی سرنشینان خودروهایی که در معابر برون شهری تردد می کنند از کمربند ایمنی استفاده کنند.

سرهنگ عزیزی به رانندگان توصیه کرد: به منظور داشتن سفری ایمن مولفه های چون رعایت سرعت مطمئنه و مجاز و توجه کافی به جلو را مد نظر قرار دهند.

وی تاکید کرد: رانندگان در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی از ادامه رانندگی اجتناب کرده همچنین بعد از هر 2 ساعت رانندگی به مدت 15 دقیقه استراحت کنند.  استان همدان دارای 5400 کیلومتر انواع راه است.

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار