شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
انتزاع راهداری راه و شهرسازی و الحاق به حمل ‌ونقل و پایانه‌ها در قم انجام شد PDF چاپ نامه الکترونیک

با حضور عضوء هیات عامل و معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و مدیران کل و معاونین مجموعه‌های راه و شهرسازی و حمل و نقل و پایانه‌های استان قم انتزاع و ادغام حوزه راهداری این دو مجموعه به میزبانی اداره کل راه و شهرسازی صورت پذیرفت.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان قم، عبدالهاشم حسن نیا عضوء هیات عامل و معاون راهداری سازمان راهداری كشور در این نشست از قم به عنوان یک استان خاص در سطح کشور یاد کرد و افزود: راه‌های ارتباطی این استان به دلیل شرایط  ویژه جغرافیایی و طبیعی جزء راه‌های پرتردد بوده ، لذا همواره ایمن سازی و ارتقاء آن جزء دغدغه‌های مسئولین امر است.
وی در ادامه به مسئله انتزاع و ادغام حوزه راهداری اشاره کرد و گفت: این مهم در راستای اجرای مصوبه شورای عالی اداری کشور و همچنین دستورالعمل مقام عالی وزارت در بین ادارات کل راه و شهرسازی و حمل و نقل و پایانه‌های کشور در دست بررسی و اجرا است.

حسن نیا بیان کرد: دستورالعمل تدوین شده در این زمینه توسط وزیر راه و شهرسازی به سازمان ابلاغ ، كه بر اساس آن پیش‌بینی می‌شود فرآیند نقل و انتقال شامل انتقال كاركنان، تجهیزات، ماشین ‌آلات ، ساختمان‌ها و بودجه و اعتبارات تا پایان شهریور ماه امسال در سراسر كشور انجام شود.
وی تصریح کرد: با توجه به اجرای این مصوبه ، اداره كل حمل و نقل و پایانه‌ها از این پس به عنوان اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تغییر نام پیدا می‌كند.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای كشور با تاكید بر این مطلب كه باید به ادغام راهداری با ادارات كل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان‌ها به عنوان یك فرصت برای خدمت به استفاده‌كنندگان از راه‌ها و هموطنان نگاه كرد، گفت: با توجه به وجود حدود ۲۰۰۰ اكیپ راهداری در سطح كشور، می‌توان از گشت‌های راهداری ضمن بهره‌گیری جهت نظارت بر شبكه راه‌های كشور به منظور بهبود و ساماندهی وضعیت حمل‌ونقل جاده‌ای نیز استفاده كرد، همچنین شكل‌گیری ادارات كل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در سراسر كشور، فرصتی بهینه برای نظارت بر وضعیت حمل‌ونقل جاده‌ای در شهرستان‌ها محسوب می‌شود.

گفتنی است در پایان این نشست و در راستای اجرای این مصوبه ، نشستی مشترك جهت بررسی برنامه‌های ابلاغی توسط معاون راهداری كشور، مدیركل راه و شهرسازی، مدیركل حمل و نقل و پایانه‌های استان برگزار شد.

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار