شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
حادثه شهران ربطی به «مترو» نداشت PDF چاپ نامه الکترونیک

حادثه شهران ربطی به «مترو» نداشت

تین نیوز | معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ارتباط حادثه انفجار لوله گاز در منطقه شهران را با حفاری مترو قویا تکذیب کرد.سیدجعفر تشکری هاشمی در تشریح آخرین وضعیت حادثه شهران با بیان اینکه در انفجار لوله گاز هماهنگی بین بخشی دستگاه‌ها کاملا مشهود بود، گفت: از ساعات اولیه حادثه، ستاد مدیریت بحران با حضور تمامی دستگاه‌های دخیل از جمله پلیس، ادارات آب، برق، گاز، دادستانی کشور، شهرداری و... برگزار شد و به خوبی بحران مدیریت شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت برق در اولین گام با توجه به از بین رفتن دکل‌های برق اقدام به رفع مشکل قطع برق کرد گفت: حضور تمامی مسوولان و کوشش آنها جای تقدیر و تشکر دارد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه سیستم تلفن همراه در منطقه شهران وصل شده اما راه‌اندازی خطوط تلفن ثابت با توجه به از بین رفتن فیبر نوری و کابل‌ها زمان‌بر است، افزود: اقدامات خوبی در حین و بعد از حادثه انجام شد اما باید درخصوص جبران خسارات آسیب‌دیدگان، تعیین تکلیف شود.

تشکری‌هاشمی با بیان اینکه علت وقوع حادثه در دست بررسی است اظهار کرد: در شبکه‌های مجازی، عنوان شده است که حفاری تونل مترو علت وقوع این حادثه بوده است که قویا  تکذیب می‌شود، چراکه از دو ماه گذشته عملیات حفاری تونل به خط 6 تمام شده بود و حتی لاینینگ تونل نیز انجام شده بود.

وی با بیان اینکه مترو 25 متر زیر زمین است، گفت: این در حالی است که لوله گاز 18 اینچی در 1.5متری زمین کار گذاشته شده بود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه گودال محل حادثه پر شده است، ادامه داد: پس از اتمام کابل‌کشی روی آن آسفالت خواهد شد.

تشکری‌هاشمی با بیان اینکه در پی این حادثه 5 نفر دچار آسیب جزیی شده‌اند که 4 نفر از آنان آتش‌نشان بودند که به صورت سرپایی در محل درمان شدند، گفت: پیمانکار عنوان کرده است که یک نفر از کارگران مترو در زیر آوار محبوس شده است اما مابقی کارگران با توجه به زمان سحر و نماز و تعویض شیفت در داخل تونل نبودند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه آواربرداری از تونل مترو همچنان ادامه دارد، گفت: تاکنون جسدی پیدا نشده است و همچنان تلاش ادامه دارد.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده