شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
​ایتالیا خواستار همکاری با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد PDF چاپ نامه الکترونیک

​ایتالیا خواستار همکاری با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد

تین نیوز | استاندار، سفیر و مقامات بندری ایتالیا در راس هیئتی با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران دیدار و خواستار توسعه همکاری فی مابین در شرایط پسا تحریم شدند.

در این دیدار Zeno D'Agostino رئیس اداره بنادر ایتالیا با اعلام آمادگی جهت همکاری با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: حجم مبادلات تجاری بین ایران و ایتالیا گسترش خواهد یافت و این بندر رکن اصلی برای مبادلات تجاری میان ایران و ایتالیا خواهد بود. 

وی میزان حمل و نقل دریایی بندر Trieste را 75 میلیون تن در سال 2015 و در حمل کانتینری 0.5 میلیون TEUذکر کرد و گفت : بندر Trieste با دارا بودن ترمینال اختصاصی کانتینری، دو فرصت مناسب برای ترمینال داری و سوخت رسانی به سرمایه گذاران پیشنهاد می کند ضمن اینکه این بندر جایگاه اول را در بنادر نفتی دارد.

در ادامه این دیدار رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن معرفی توانمندیهای موجود در مجموعه گروه کشتیرانی، شرایط و نحوه فعالیت های مرتبط با گروه کشتیرانی در طول دوران تحریم را تشریح و شرایط پسا تحریم برای شرکت های گروه کشتیرانی را، فرصتی مناسب جهت توسعه فعالیتها ارزیابی کرد. 

دکتر محمد سعیدی ادامه داد: با لغو تحریم ها ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران آماده حمل محمولات صادراتی و وارداتی مستقیم به بنادر اروپا است .

وی با اشاره به اینکه کشتیرانی جمهوری اسلامی بزرگترین شرکت دارنده کشتی های حمل فله است، گفت: هم اکنون جمهوری اسلامی ایران محصولات متنوع پتروشیمی به اروپا صادر می کند که از طریق Re – Export از ترکیه به اروپا می رود اما پیش بینی می شود همکاری ایران و اروپا بعد از تحریمها به گردش مالی حداقل حدود 10 میلیارد یورو برسد. 

در طول این دیدار، طرفین برامکان انجام فعالیتهای مشترک از جمله حمل کانتینری و فعالیت در زمینه سوخت تاکید کردند.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده