شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
وکیل زنجانی: منتظر اظهارنظر بانک مرکزی هستیم PDF چاپ نامه الکترونیک

وکیل زنجانی: منتظر اظهارنظر بانک مرکزی هستیم

تین نیوز | رسول کوهپایه زاده افزود: در جلسه ای که با حضور بابک زنجانی، وکلای شرکت نفت و کارشناسان بانک مرکزی در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد موکلم پیشنهادهایی را برای پرداخت بدهی های نفت مطرح کرد.

وی ادامه داد: بابک زنجانی پیشنهاد کرد با توجه به اینکه هر سال برای مصارف صنعتی شمش آلومینیم وارد کشور می شود دولت به میزان بدهی های وی شمش وارد کند و در مقابل پرداخت کننده پول زنجانی باشد.
کوهپایه زاده افزود: وکلای شرکت نفت این پیشنهاد را قبول نکردند و تاکید داشتند زنجانی باید پول نقد بدهد.
وکیل متهم ردیف اول نفتی با بیان اینکه موکلش پیشنهاد دیگری را نیز برای پرداخت بدهی ها ارائه کرد تصریح کرد: زنجانی در جلسه دیروز گفت بنده از شما نفت خریده ام و همان میزان نفت یعنی 10 میلیون بشکه را به شما برمی گردانم که البته این پیشنهاد هم رد شد.
کوهپایه زاده تاکید کرد: در جلسه روز گذشته در نهایت تصمیم بر این شد که بانک مرکزی حسابی را در یک بانک خارجی معرفی کند و نامه اعلام آمادگی آن بانک را برای پرداخت بدهی های نفت به دادگاه بدهد و بابک زنجانی نیز طی دو قسط یک میلیارد یورویی بدهی نفت را پرداخت کند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر در انتظار اظهارنظر بانک مرکزی هستیم که البته نمایندگان آنها اعلام کردند این اظهارنظر زمان‌بر است.
وکیل متهم ردیف اول نفتی در پاسخ به این سوال که آیا مهلت دیگری برای پرداخت بدهی ها به زنجانی داده خواهد شد یا خیر؟ افزود: در روزهای آینده مهلت یک ماهه موکلم تمام می شود و احتمالاً درخواست استمهال دیگری خواهیم داشت که تعیین مدت آن به عهده دادگاه است.
کوهپایه زاده تاکید کرد: این جلسه محرمانه بود و قراری برای رسانه ای شدن آن نداشتیم اما برخی وکلای شرکت نفت اطلاعات محرمانه ای را به رسانه ها اعلام کردند.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده