شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
باربری‌هایی که با شعار بخش خصوصی رها شده‌اند PDF چاپ نامه الکترونیک

باربری‌هایی که با شعار بخش خصوصی رها شده‌اند

تین نیوز | عضو کمیسیون عمران گفت: امروزه سیستم‌های نوبت دهی تعطیل شده و یکسری باربری‌های خصوصی که شبیه بنگاه هستند جایگزین آن شده‌اند و با شعار بخش خصوصی رها شده‌اند.


علی نعمت چهاردولی عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه 92 درصد سهم حمل و نقل کشور در جاده‌ها صورت می‌گیرد که بیشترین زحمت آن متوجه رانندگان است زیرا در طی شبانه روز مشکلاتی همچون دوری از خانواده، فشار روحی روانی، حوادث و ... را تحمل می‌کنند.

وی تصریح کرد: به دلیل مشکلات اقتصادی و سهم باری که نسبت به گذشته کمتر شده راننده‌ها بیکاری می‌ مانند و برخی از آنها برای دوری از این امر به باربری‌ها پورسانت می‌دهند تا به آنها بار بدهند و آن افرادی که سالمتر عمل می‌کند باری به آنها تعلق نمی‌گیرد.

چهاردولی دلیل اصلی این تخلفات را نبود سیستم متمرکز نوبت دهی برشمرد و گفت: در گذشته این سیستم‌ها وجود داشت و وقتی کامیون‌های بار وارد یک شهر می‌شدند در این سیستم نوبت‌دهی شماره می‌گرفتند و هر راننده‌ای که سر وقت رسیده بود بار به او تعلق می‌گرفت.

عضو کمیسیون عمران گفت: امروزه سیستم‌های نوبت دهی تعطیل شده و یکسری باربری‌های خصوصی که شبیه بنگاه هستند جایگزین آن شده‌اند و با شعار بخش خصوصی رها شده‌اند.

وی اضافه کرد: این افراد منافع شخصی خود را ملاک قرار می‌دهند و هر کسی که پول بیشتری بدهد مشتری می‌شود و در این میان رانندگان متضرر خواهند شد.

چهاردولی نقش سازمان راهداری در این زمینه را بسیار مهم برشمرد و گفت: این سازمان باید مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها را ملزم به اجرای سیستم نوبت‌دهی کند تا نظارت‌های دقیق تری به این مسائل صورت بگیرد.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده