شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
ضرورت تکمیل هر چه سریعتر بزرگراه شهید همت PDF چاپ نامه الکترونیک

ضرورت تکمیل هر چه سریعتر بزرگراه شهید همت

تین نیوز | استاندار البرز با اشاره به ضرورت تکمیل هر چه سریعتر طرح ملی بزرگراه شهید همت تاکید کرد.


سید حمید طهائی در جلسه شورای فنی استان که با محوریت بررسی طرح‌های عمرانی در حال تکمیل استان و مصوبات شورای فنی همراه بود، در خصوص پروژه در حال تکمیل اتوبان شهید همت گفت: این طرح ملی از پروژه‌های اولویت‌دار استان است و باید هر چه سریعتر موانع جهت تکمیل شدن آن برطرف شود.

وی با اشاره به سفر مقامات ارشد کشور در بازدید از این پروژه ملی در حوزه راه، خاطرنشان کرد: تاکنون علاوه بر بازدیدهای متعدد وزیر راه و شهرسازی، دکتر نوبخت معاون رئیس جمهوری نیز بازدیدی از این پروژه داشته‌اند و قول‌های مساعدی را جهت تکمیل آن اعلام نمودند، ضمن اینکه اینجانب نیز بارها بازدیدهای مکرری از روند اجرای این طرح داشته‌ام.

استاندار البرز با اشاره به اینکه فرایند تکمیل اتوبان شهید همت نباید با کندی صورت گیرد و پیمانکار پروژه نیز باید با شتاب بیشتری کار را نهایی نماید، تصریح کرد: با توجه به اینکه دولت در بحث تزریق بودجه و اعتبارات برای این پروژه کم نگذاشته است، انتظار می‌رود پیمانکار نیز طبق زمان پیش بینی شده طرح را تحویل دهد.

طهائی با بیان اینکه ادامه پروژه شهید همت با احداث کنار گذر شمالی در سه لاین پیش بینی شده، توسط شهرداری به سمت ورودی استان هدایت می‌شود، افزود: این کنار گذر تنها جنبه استانی ندارد و با نگاه ملی باید به آن نگریست، چرا که روزانه هزاران تردد از این مسیر به سمت سایر استانها صورت می‌گیرد و از این حیث این کنارگذر شمالی برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

استاندار البرز، بهره‌گیری از تجارب پایتخت و سایر استانهای کشور در خصوص احداث کنار گذر شمالی استان البرز با اجرای طرح‌های بدیع و پیش‌بینی مراکز تفریحی، اقامتی و توریستی را از جمله اولویت‌های ضروری دانست.

وی، نامگذاری ادامه مسیر اتوبان شهید همت را که به نوعی ورودی استان البرز محسوب می‌شود؛ «شهدای البرز» نامید و انجام اقدامات لازم در این زمینه را نیز به اداره کل راه و شهرسازی استان واگذار کرد.

طهائی با اشاره به پیگیری مصوبات شورای فنی استان گفت: این شورا نظارت بر نحوه اجرای هر چه ایمن تر طرح‌های عمرانی در سطح استان و شهرستانها را در دستور کار دارد و با مشاهده هر گونه کاستی و کم کاری از منظر فنی در اجرای طرح‌های شهری، ادامه پروژه‌های معیوب را متوقف خواهد کرد.

وی بیان کرد: نظارت بر طرح‌های عمرانی اولویتی است که با جنبه پیشگیرانه، مانع از هدر رفت هزینه‌های غیرضروری در پروژه‌های عمرانی می‌شود.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده