شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
جاده های ارتباطی استان ایلام باز است PDF چاپ نامه الکترونیک

جاده های ارتباطی استان ایلام باز است

تین نیوز | رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: با وجود بارش برف و باران همه جاده های ارتباطی برون شهری این استان باز و تردد وسایل مقلیه بدون مشکل در این جاده ها انجام می شود.

سرهنگ محسن ناصری روز پنجشنبه اظهار کرد: با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه استان ایلام برف روبی و نمک پاشی جاده های کوهستانی و گردنه های برف گیر انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه هیچ مشکلی برای تردد وسایل نقلیه در جاده های ارتباطی استان ایلام وجود ندارد، افزود: از رانندگان وسایل نقلیه که قصد تردد از جاده های استان را دارند تقاضا داریم به توصیه ها و هشدارهای ماموران پلیس و راهداران توجه کنند.

سرهنگ ناصری تاکید کرد: هم اکنون در گردنه های قلندر، قلاجه و کبیرکوه تردد وسایل نقلیه به علت مه شدید با کندی انجام می شود لذا از رانندگان درخواست می کنیم در این جاده ها ضمن راعایت فاصله طوالی مناسب با وسایله نقلیه جلوییف از سرعت و سبقت غیر مجاز خودداری کنند.

وی یادآور شد: با توجه به اجرای طرح زمستانی پلیس راه در جاده های ارتباطی، با خودروهایی که فاقد تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ باشند برخورد کرده و ماموران پلیس راه اجازه ادامه حرکت به این خودروها را نمی دهند.

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: مردم برای اطلاع از آخرین وضعیت راه های استان می توانند با شماره تلفن 110 تماس گرفته و در جریان وضعیت تردد در راه های ارتباطی استان قرار گیرند.

وی به رانندگان وسایل نقلیه که قصد تردد در جاده های ارتباطی بویژه مناطق کوهستانی و برف گیر را دارند توصیه کرد ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ، قبل از حرکت از سالم بودن سیستم گرمایشی و برف پاک کن خودرو اطمینان حاتصل کنند.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده