شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
استفاده از ظرفیت راهنمایان گردشگری برای افزایش ایمنی سفرها PDF چاپ نامه الکترونیک

استفاده از ظرفیت  راهنمایان گردشگری برای افزایش ایمنی سفرها

تین نیوز | مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر بر لزوم فعالتر شدن بخش گردشگری دریایی در بنادر شرق و استفاده از ظرفیت های دریایی و بندری ایجاد شده در این بنادر به منظور رونق گرفتن صنعت توریسم در هرمزگان تاکید کرد.


به گزارش  تین نیوز از واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "محمد محسنی" در حاشیه این برنامه آموزشی که با حضور 15 نفر از راهنمایان تورهای گردشگری و دانش پژوهان دوره طبیعت گردی و با همکاری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان در بندر شهید حقانی برگزار شد، اظهارکرد: ترویج فرهنگ سفر در قالب تورهای گردشگری هم می تواند به ایمنی مسافرت های دریایی کمک کند و هم اینکه ارایه آموزش های لازم به مسافران ساختارمند می شود.

وی ادامه داد: از سوی دیگر، با بهره گیری از ظرفیت تورهای گردشگری می توان زوایای پنهان دریا و جذابیت های طبیعت بکر جنوب کشور را با تاثیرگذاری بیشتری به علاقمندان، شناساند.

مدیراداره بنادرودریانوردی شهید باهنر ضمن اشاره به دستاوردهای ارزشمند سازمان بنادر و دریانوردی در تامین زیرساخت های گردشگری دریایی درسواحل و جزایر استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: درحال حاضر هرمزگان از بزرگترین بنادر مسافری کشور برخوردار است که بیش از 90درصد مسافرت های دریایی ایران را پشتیبانی می کند؛ به گونه ای که بندر شهید حقانی، درزمینه خدمات رسانی به مسافران و گردشگران داخلی بیشترین فعالیت را در بین بنادر مسافری کشور به خود اختصاص داده است.

محسنی مهم ترین دغدغه سازمان بنادر و دریانوردی کشور در زمینه مسافرت های دریایی را فراهم کردن شرایط ایمن و مطمئن برای تردد شناورها عنوان کرد و افزود: هرچه فرهنگ ایمنی دریایی در جمع مسافران بهد ویژه گردشگران ارتقا یابد، خاطره ای خوش و ماندگار برای کسانی برجای خواهد گذاشت که می خواهند لذت گردشگری دریایی را تجربه کنند.

وی بر لزوم فعالترشدن بخش گردشگری دریایی دراستان و استفاده از ظرفیت های بندری و دریایی ایجاد شده به منظور رونق گرفتن صنعت توریسم تأکید کرد و گفت: ما حضور دانش پژوهان و راهنمایان تورهای تخصصی بومی گردی وگردشگری دریایی را دراین دوره آموزشی به فال نیک می گیریم.

در پایان این برنامه، راهنمایان تورهای گردشگری شرکت کننده در این دوره ضمن تقدیر از مسئولان اداره بنادر برای ارایه خدمات آموزشی به فعالان صنعت توریسم، پیشنهاداتی را درخصوص نقش آفرینی بیشتر این بنادر برای رونق گردشگری دریایی مطرح کردند که با استقبال مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر وشرق استان مواجه شد.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار