شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
دولت در مقابل آلودگی هوا سکوت کرده است PDF چاپ نامه الکترونیک

دولت در مقابل آلودگی هوا سکوت کرده است

تین نیوز | سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی همزمان با تشدید آلودگی هوای پایتخت با انتقاد از سکوت مدیران دولتی در مقابل افزایش آلودگی هوای پایتخت، گفت: در شرایطی که هفته گذشته آلودگی هوا از مرز خطر رد شده بود، از دولت انتظار می رفت حداقل مدارس ابتدایی را در همه مناطق تهران تعطیل کند.


به گزارش تین نیوز از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران، دکتر مؤید حسینی صدر افزود: علاوه بر اعمال محدودیت به منظور کاهش تردد خودروها در معابر عمومی، دولت باید برای کاهش آلودگی هوا، تدابیر و تمهیدات ویژه ای اتخاذ کند و از رفتارهای نادرستی همچون مخالفت با تعطیلی مدارس در شرایط آلودگی هوا دست بر دارد.  

وی با اشاره به این که دولت باید توصیه های پزشکی و بهداشتی در این باره را مورد توجه قرار دهد، اظهار کرد: در شرایط بحرانی آلودگی هوا، باید از سفرهای غیر ضرور در سطح شهر جلوگیری شده و در صورت ضرورت، برای تردد از حمل و نقل عمومی استفاده شود.  

دکتر حسینی صدر با بیان این که در حال حاضر، مدیران محیط زیست در مقابل این شرایط تنها سکوت کرده اند، تصریح کرد: شرایط فعلی آلودگی هوا برای افراد آسیب پذیر همچون کودکان و سالمندان و همچنین بیماران قلبی و تنفسی مضر است و دولت باید آگاهی های لازم را در این باره به مردم ارائه دهد.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دولت باید در جهت کاهش آلودگی هوا، موضوعاتی همچون توسعه حمل و نقل عمومی، اصلاح الگوی مصرف سوخت، افزایش کیفیت بنزین و بهبود سیستم فنی خودروها را مورد توجه قرار دهد.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده