شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
زمان فروش آرم طرح ترافیک PDF چاپ نامه الکترونیک

◄ زمان فروش آرم طرح ترافیک

تین نیوز | مدیر واحد صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران از تلاش شهرداری در آماده سازی زیر ساخت های صدور آرم در سال 94 خبر داد و گفت: زمان مشخصی برای آغاز فروش آرم طرح ترافیک سال 94 تا به این ساعت در نظر گرفته نشده است.


مصطفی قنبرنژاد در گفتگو با تین نیوز، اظهار داشت: در سال 94 تعداد آرم طرح ترافیک افزایش نداشته و به میزان سال 93 به متقاضیان عرضه خواهد شد. لذا با فراهم شدن زیر ساخت مناسب در ارائه آرم طرح ترافیک، زمان فروش آن از طریق رسانه ها به اطلاع شهروندان تهرانی خواهد رسید.

وی در توضیح اختصاص آرم طرح ترافیک به متقاضیان در بخش رسانه ها تصریح کرد: قیمت آرم برای این بخش از متقاضیان همانند سال گذشته بوده و تغییری نخواهد داشت.

قنبرنژاد گفت: تعیین زمان فروش آرم طرح ترافیک در هفته آینده مشخص خواهد شد لذا اظهارنظر در این باره تا هفته آینده ممکن نیست.

تاخیر در اعلام زمان فروش آرم طرح ترافیک در سال جاری شاید با مهیا نمودن زیر ساخت سامانه الکترونیکی ثبت آرم با قابلیت مشخص کردن روزهای استفاده از محدوده طرح ترافیک از سوی شهرداری تهران در ارتباط باشد. در این سامانه، شهروندانی که پس از ثبت نام حائز دریافت آرم طرح ترافیک شوند، می توانند با مراجعه به این صفحه و در تکمیل فرایند ثبت نام و ارایه مدراک، روزهایی که ورود به محدوده نخواهند داشت را مشخص کنند. با توجه به اینکه تمامی محدوده طرح ترافیک با دوربین کنترل می شود و طی سال جاری نیز محدوده زوج و فرد هم به دوربین های ثبت تخلف مجهز می شوند، دیگر نیازی به کنترل چشمی برچسب نیست و نصب برچسب بر روی خودروها نیز منتفی خواهد بود.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده