شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
بخش حمل و نقل از کمبود اعتبارات رنج می‌برد PDF چاپ نامه الکترونیک

بخش حمل و نقل از کمبود اعتبارات رنج می‌برد

تین نیوز | عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتبارات وزارت راه و شهرسازی باید در بودجه ۹۵ تقویت شود گفت: بخش حمل و نقل از کمبود اعتبارات رنج می‌برد.

 

احمد جباری با تأکید بر لزوم افزایش اعتبارات عمرانی در قانون بودجه سال ۹۵ گفت: بخشی از پروژه‌های عمرانی کشور توسط وزارت راه و شهرسازی انجام می‌شود که نشان از آن دارد این وزارتخانه‌ دارای حوزه‌های کاری بسیار وسیعی است.
نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از پروژه‌های عمرانی مربوط به بخش حمل و نقل است افزود: با توجه به کمبود منابع دولتی٬ اگر اتکا برای تکمیل پروژه‌های عمرانی فقط بر اعتبارات دولتی باشد تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام زمان زیادی طول می‌کشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: بسیاری از پروژه‌های عمرانی در بخش‌های مختلف در شرایط کمبود منابع مالی در انتظار تخصیص اعتبارات عمرانی هستند که در همین راستا باید اعتبارات عمرانی در قانون بودجه ۹۵ تقویت شود.

وی با بیان اینکه تعهدات وزارت راه و شهرسازی برای اجرای پروژه‌های عمرانی بیش از اعتبارات سنواتی است که در قانون بودجه تصویب می‌شود، افزود: معتقد هستیم اعتبارات این وزارتخانه باید در بودجه ۹۵ افزایش یابد اما باید از سایر ظرفیت‌های قانونی مانند فاینانس نیز استفاده شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید اینکه بخش حمل و نقل نیز از کمبود اعتبارات رنج می‌برد گفت: قانون رفع نقاط حادثه خیز در مجلس تصویب شده است اما به دلیل کمبود منابع مالی هنوز به صورت کامل اجرا نمی‌شود.
وی با تاکید بر تاثیر سه عامل انسان، خودرو و راه در تصادفات رانندگی ادامه داد: عامل نیروی انسانی نیازمند فرهنگسازی، عامل خودرو نیازمند افزایش کیفیت و عامل راه نیز نیازمند رفع نقاط حادثه خیز است که کمبود اعتبارات منجر شده بسیاری از راه‌ها همچنان پرخطر باشند.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده