شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
ساماندهی دستفروشان مترو در ایستگاه‌ها PDF چاپ نامه الکترونیک

ساماندهی دستفروشان مترو در ایستگاه‌ها

تین نیوز | شهرداری تاکنون اختیاری برای برخورد با دستفروشان مترو نداشته است.


به گفته حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین میثم امرودی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، اظهارنظرهایی مبنی بر درآمد ۳‌میلیونی دستفروشان در مترو شده است. ادعاهای مطرح شده در این مورد براساس تراكت‌هایی است كه در مترو توزیع شد؛ به این معنی كه چندی پیش تراكتی در مترو برای جذب دستفروش پخش شده بود و وعده درآمد ۳میلیونی بدون دردسر را داده بود. وی افزود: شهرداری در مورد درآمد دستفروش‌ها ادعای خاصی ندارد و اظهارنظرها براساس همین تراكت‌هاست، اما شهرداری به‌طور رسمی اعلام می‌كند كه برخی از این دستفروشی‌ها پوششی است برای انجام جرم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تأكید بر اینكه شهرداری تاكنون اختیاری برای برخورد با دستفروش‌های مترو نداشته است، تصریح كرد: خدا را شاكریم كه این موضوع در شورای اجتماعی كشور مطرح شد و هم‌اكنون، كمیته‌ای برای ساماندهی این پدیده تشكیل شده است.

امرودی در ادامه به شكل‌گیری سیستم‌های غیررسمی دستفروشی در مترو پرداخت و گفت: تراكت‌هایی كه در مترو توزیع شده بود وعده حقوق روزی ۷۰ هزار تومان با اضافه‌كار و بیمه را می‌داد. اما واقعیت این است كه دستفروشی در واگن‌ها امروزه درآمدهای هنگفتی را نصیب گروه‌های خاص می‌كند و تحت پوشش آن هم جرایمی اتفاق می‌افتد.

وی در پایان ضمن اظهار امیدواری نسبت به عملیاتی‌سازی‌ مصوبه ساماندهی دستفروشان مترو خاطرنشان كرد: براساس این مصوبه قرار است در بخش‌های مشخصی از ایستگاه‌ها و در ساعات معینی دستفروشان شناسنامه‌دار اجازه فروش محصولات خود را داشته باشند، ضمن اینكه با اجرای این مصوبه دیگر امكان فروش كالا در واگن‌ها وجود نخواهد داشت.

 

 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده