شرکت حمل و نقل خلیج فارس ترابر

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
ایران ساخت جاده «فراه - خراسان جنوبی» را از سر گرفته است PDF چاپ نامه الکترونیک

ایران ساخت جاده «فراه - خراسان جنوبی» را از سر گرفته است

تین نیوز | معاون والی فراه در جنوب افغانستان اعلام کرد که متخصصان ایرانی ادامه ساخت جاده 120 کیلومتری «قلعه کاه» را برای اتصال این ولایت با خراسان جنوبی از سر گرفته‌اند.


«محمد یونس رسولی» معاون والی فراه اعلام کرد: کار برآورد هزینه عملیات عمرانی جاده «قلعه کاه» ولایت فراه که استان خراسانی جنوبی را در ایران به این ولایت متصل می‌کند آغاز کرده‌اند.

وی افزود: این جاده به طول 120 کیلومتر با هزینه و همکاری فنی مهندسی ایران برآورد هزینه و ساخته می‌شود.
رسولی اذعان داشت: ساخت جاده قلعه کاه را مدت‌ها قبل کشور ایران به عهده گرفته بود و اکنون کار برآورد هزینه و بررسی آن را آغاز کرده است.

معاون والی فراه به جمهورنیوز گفته که در گذشته‌ها ایران حدود 54 کیلومتر از جاده قلعه کاه را ساخته بودند، اما قرار است که پس از برآورد و بررسی تمامی مسیر این جاده تکمیل شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مهندسان ایرانی برای بررسی این جاده به محل عملیات عمرانی آن آمده‌اند و کار برآورد فنی و مالی آن شروع شده است.

محمد یونس رسولی اظهار داشت: بر اساس توافقی که در گذشته میان والی‌ فراه و استاندار خراسان جنوبی در ایران انجام شد، تصمیم بر آن شد این کشور پس از برداشته شدن تحریم‌ها کار ساخت جاده قلعه کاه را ادامه دهند.

وی تأکید کرد: هم اکنون ایران بر اساس تعهدات خود کار بررسی و چگونگی ساخت این جاده را آغاز کرده است و نیروهای پلیس فراه نیز برای حفظ و تأمین امنیت مهندسان و کارشناسان ایران به محل اعزام شده‌اند.

«فضل محمد صمدیار» فرمانده پلیس ولایت فراه نیز در این باره گفت: امنیت در منطقه قلعه کاه این ولایت تامین است و نیروهای پلیس افغانستان در حال بررسی وضعیت امنیتی کل مسیر جاده مذکور هستند و در حال حاضر تجهیزات نظامی و تدارکاتی نیز به محل ارسال شده است.
 

بازدید از سایت جدید(کلیک کنید)

www.pgtir.ir

تماس با شرکت حمل ونقل خلیج فارس ترابر

قبول حمل کالا به تمام نقاط ، مشاوره و سفارش خدمات
تلفن
55274040 - 021
6 و 55272425 - 021
فکس
55271871 - 021
موبایل
09122804444
09121022633
نشانی
تهران، جاده خاوران، جنب پمپ بنزین آزادگان


اخبار برگزیده

آخرین اخبار